Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapomra odaállítottak...

Szülinapomra odaállítottak piával, mikor tudják, hogy utálom? 25N

Figyelt kérdés
Szerintem nőnek nem is illik, meg is bontották, inni kellett kicsit. Nem akartam bunkó lenni, hogy szólok, de meglepett a dolog. Még egy barátom is 20e ft értékben vett ajándékot, amit el nem várnék, a saját néném, meg szerintem leemelte ezt a polcról. Dobtam is ki utána mert megbuggyant. Nyilván nem fogyott el. Ha nem kellett volna felbontani, még el tudom ajandékozim Másik sztori, karacsonyra csináltam dekorációt, sokkal szebbet mint ami neki van. Ki se tette, merthogy most nem volt kedve kitenni. Értem, tehát beleteszem szívem lelkem de ennyi. Direkt csinálja?
2022. aug. 14. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Az agyad buggyant meg max, az alkohol nem igazan.


Minek tartod vele a kapcsolatot? Nem jo, amit ad, nem fogadod el, hogy a te ajandekod valoszinuleg nem tetszett neki, szamon is kered rajta, miert nem rakta ki...

Te se vagy jobb kerdezo :D


Nem varod el, hogy 20 ezerert vegyen ajandekot, de azert kiemeled, hogy meg a baratod is annyiert vett. Oke.


Kit erdekelnek az ajandekok de most komolyan? Errol szolna a szeretet?

2022. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
A nénéd öntörvényű. Ő úgy gondolja, hogy egy 25 éves nőnek lehet alkoholt venni, ezért vesz, a dekoráció pedig egyszerűen nem tetszhetett neki.
2022. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Ő bunkó volt, mert a piát nyilván maguknak vitte, mert tudta, hogy nálad nem lesz, plusz így megúszta az ajándékot is. De te sem vagy semmivel jobb, ne izgulj. A saját készítésű karácsonyi ajándékod pont ugyan olyan bunkó volt, mert te sem azt nézted ő minek örülne, csak magadat akartad fényezni, hogy jajj te mennyivel szebbet csinálsz.
2022. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

25 évesen úgy viselkedsz, mint egy kamasz.

1. Nyugodtan vissza lehet utasítani a piát. Nem KELL inni, ha nem akarsz

2. A dekoráció valószínűleg nem tetszik neki. Nem kell számonkérni, hogy miért nem rakta ki.

2022. aug. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Karácsonyi ajándék nem az volt. Ez csak egy plusz kedvesség volt, amivel foglalkoztam szívvel lélekkel. Ki kellett volna tennie, bunkó volt, hogy nem tette.

A piát nem akartam visszautasítani mert nem úgy neveltek hogy bunkó legyek. Ha vidszautasítom az lettem volna.

2022. aug. 14. 14:39
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

"Ki kellett volna tennie, bunkó volt, hogy nem tette."


Nem, nem kellett volna kitennie, te vagy bunkó, hoyg más ízlését kritizalod. Egy fokkal se jobb, mint alkoholt adni ajandekba

2022. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

"A piát nem akartam visszautasítani mert nem úgy neveltek hogy bunkó legyek. Ha vidszautasítom az lettem volna."

- Ezek szerint rosszul neveltek, mert ez nem lenne bunkóság.

2022. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem kellett volna. Semmi sem kotelezo es te sem kotelezhetsz masokat semmire.


De igazan, nem tokmindegy? Ennek a kapcsolatnak semmi ertelme.

2022. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Használd fel főzéshez
2022. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem bunkóság a piát visszautasítani. Rengeteg oka lehet annak, ha valaki nem iszik, ezt meg fel kéne fognia azoknak, akik szerint minden alkalmat csak alkohollal lehet élvezni.
2022. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!