Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális feleség?

Milyen az ideális feleség?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 11:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Jujjj itt anyi ügyes ember van, hogy felfedezük az 57% :) Nem túl nehéz összeszedni, általábban a mainstreamtől elétrő gondolkodás moddal.


Eheze az étteremhez mit ragaszkodunk, már ennyire hol írtam én éteremet? Nem a pénzen vitatkozunk hogy mi a sok vagy a kevés, ha 20e ft költök akkor sincsen semmi, mert megtehetem pusztán az elv idegesit hogy ha mindenben akkor az egyenjogúság akkor ilyenkor hol van? Ja hogy ott hogy ami jó az kell nektek is ami káros az nem. Értem. De ezzel kapcsolatban tettem fel egy kérdést, írjon oda aki ezzel kapcsolatban ne offoljuk szét a felleséges idealizálást. :) Mert nem ide tartozik.

2010. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!