Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális feleség?

Milyen az ideális feleség?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Nálam alacsonyabb, hosszú haja van, és barna a szeme.
2010. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Az ágyban szajha, a ...hogy is van ez a mondás? Mindig elfelejtem:D
2010. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Olyan mint én:)
2010. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy amerikai faszi aki kollégám volt és sokat udvarolt, állandóan randira hívott, de én akkor kezdem a kapcsolatomat (ami nagy szerelem volt) a párommal.


Az amerikai emberke elvált volt, magas pozicíóban élt Svájcban. Hozzánk csak 2-3 hetente jött.


Egyszer megkérdeztem mit is akar voltaképpen. Ott volt a sok kolléganöäm akik egyenesen az ágyába ugrottak volna.


Azt mondta keresi az igazit. ès kérdezem mi lenne neki az igazi? Számára az volt hogy nézzen ki jól, legyen csinos, tudjon vele magasabb körökben is megjelenni, vagy is a nö jól tudjon másokkal komunikálni, viccelödni stb...

ès legyen jó az ágyban.


Mondtam neki hogy mivel 3 gyermeke volt az ex feleségtöäl, egyszer azt is a nagy önek kelett tekintenie.


Ha most megtalálja az ideális feleségt, egy idö után mást fog akarni, egy idö után más lesz az ideál.


erre már nem tudott mit mondani. de érdekes volt az elkébzelése az ideális feleségröl, ami szerintem nem létezik.

2010. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
De létezik én vagyok az
2010. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Konyhában tündér, az ágyban ... durva.


Az első a fontosabb. 70 évesen talán már el is felejted, hogy valaha még valami mást is csináltál az ágyban, mint mostanában, és esetleg még rémlik, hogy a műszernek is volt egy másik funkciója, mint a (sajnos néha túl korai vizelés)...


Viszont egy jól összerakott vasárnapi ebédet még akkor is értékelni fogsz!

2010. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

11:34-re: Az ideális nő/feleség társaságban úrinő, a konyhában konyhatündér, az ágyban pedig szajha.

Amúgy annyit még hozzátennék, hogy szerintem az úgymond "ideális" feleség fogalomkörébe beletartozik az is, hogy jó anya legyen.

De hogy alapvetően milyen az ideális feleség, ezt embere válogatja.

2010. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

"Az ideális nő/feleség társaságban úrinő, a konyhában konyhatündér, az ágyban pedig szajha."

Ez már megint a pasik irreális elvárásai...na de a pasikra nincs hasonló elvárás?


Szerintem egy ideális feleség: szereti a hivatását, szereti a családját, de nem szereti a házimunkát és egy részét a férjre tukmálja, szeret édességet enni, van rajta 1-2 kg felesleg, szereti a férje fizetését magára költeni (kozmetikus, fodrász,fittnesedzés, ruhák), sokszor tüzet okád ha mérges vagy fáradt (de azért megbocsáltható, mert ő is ember), van amikor fáj a feje és szexelni sincs kedve, de ha van kedve, akkor mindent bele.

2010. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

12:15-ös, te tudsz valamit! :))


az én férjemet azért szokták irigyelni a futballista társai, mert leülök vele én is meccset nézni, illetve van, hogy akár nélküle (helyette) is, sőt, eljárok vele időnként focizgatni, és még sörivásra is kapható vagyok... :)))

2010. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem:

Belsőleg a két legfontosabb szeressen engem és a gyerekeit, legyen jó anya.


Külsöleg: szöke/kékszemű nőkért meghülyülök, de sajnos ált ő rájuk pont nem lehet ráhuzni általábban a fenti elvárásokat. :) Am. pedig majd nem mind1 hogy hogy nézki legyen alacsonyabb mint én és helyes arca, a többi nem számít, nagyon.


Egyébb: _NE_ legyen szegény, ez nálam kizáró ok. Elegem van az olyna kapcsolatokból ahol ATM-et látnak bennem és nem párt. Én sem vagyok szegény(igaz olyan veszetül gazdag sem )Ja és igen, ehhez kapcsolodoan szintén kizáró ok, hogy ha az első néhány randin elvárja hogy mindent én fizzesek.


Üdv,

Attila

2010. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!