Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális feleség?

Milyen az ideális feleség?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 11:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Na de Attila!


Azt egyetlen nő sem várja el, (aki normális) hogy az első randin NE a férfi fizessen mindent. Rabszolgának akarsz egy nőt, vagy teljes értékű TÁRSnak? Akkora hímsoviniszta baromságot írtál, hogy röhögnöm kell. Na, nekem ilyen férfi soha nem kellene! És nem az, hogy tartson el, mert nem kell eltartania, de elvárom, hogyha a saját fizetésemből van meleg kaja az asztalán délben, akkor Ő a számlák egy részét kifizesse. Munka és pénzmegosztás!


16L

2010. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond nincs ezzel az ágyban szajhás mondással. Abszolút kivitelezhető, a főzés is és az egészséges szexuális élet is. Az pedig hogy kulturált legyen, tehát meg lehessen vele jelenni szerintem szintén alap dolog, nem tudom miért vannak felháborodva egyesek, én ugyanezt elvárom egy férfitől is, persze azt nem, hogy főzzön, de hogy "szajha" legyen és kulturált azt igen :)
2010. szept. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
40%
Az ideális feleség a férje hátországa!
2010. szept. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ideális feleség az, aki ideális feleség szeretne lenni és tesz is érte. :)
2010. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
50%
Azt ideális feleség: nem nyávog, nem dirigál, nem részegedik le, nem csal meg, nem létezik :):):)
2010. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az ideális feleség szereti a férjét, de nem fojtja meg a szeretetével, szereti és értékeli önmagát, kellő mértékben gondoskodó, megbízható és ő is megbízik a férjében, és van egy ideális férje :D
2010. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
13%

16L


Egyre válaszoljjál nekem, hogy 16évesen honnan ez a rettentő élet tapasztalat, mert te 16 évesen senkinek nem fizetsz semmit maximum anyádék neked. Én sem azt mondtam, hogy ne fizzessen a férfi semmit, ha nem hogy fifity-fifity fizzesünk mindent, én senkitől nem várom el hogy helyetem bármit is kifizzesen viszont azt igen is hogy ha egyszer tallálkozunk akkor hogy ha ő beluga kaviárt akkar enni (nem volt ilyen csak példa) akkor fizzese is ki magának, mert én se lopom a pénzt, hogy esetleg megvendégeljek valakit aki am. rohadtul nem jőn be vagy én neki és az életben többet nem láttom.

2010. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ideális feleség nincs, csak idealizált. És ha már nem szereted, meglátod a rossz tulajdonságait is. :)
2010. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Attila alias 57%

te annyira sza*rrágó vagy hogy az már fájdalmas...

Ne étteremben kell randizni, lehet egyet fagyizni is, de sétálni is.

2010. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Édes drága 57%-os Attila, azt az egyet áruld el, hogy ha egy csajt még sose láttál korábban (mint írtad, lehet, hogy nem is jön be, vagy te neki nem jössz be, szóval gondolom akkor találkozol vele először), akkor miért viszed étterembe? Már bocs, de ha egy pasi engem randira hív, méghozzá első randira, akkor én sem gondolom úgy, hogy nem meghívásról van szó. Főleg ha étterembe megyünk, mivel én magamtól nem mennék étterembe enni, mert nem állok úgy anyagilag. Nem várom egy pasitól sem, hogy kifizesse a vacsorámat, de akkor ne vigyen étterembe, ha meghívni nem akar. De most komolyan, miért nem hívod meg a csajokat egy kávéra, egy fagyira, egy sütire vagy egy pohár borra? Első randira nem elég ennyi? Ez kb egy egy órás beszélgetéshez tökéletes, az alatt ki is derül, hogy bejöttök-e egymásnak, és nem is költöttél el az ismerkedésre 5000 forintot (vagy az feletti összeget), amit amúgy normális nő nem is vár el egy szimpla első randin (sőt, vakrandin pláne nem).
2010. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!