Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem halála után mikor...

A férjem halála után mikor illene bemutatnom a családnak az új páromat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 10:34
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
32%
Ebben az a legundorítóbb, hogy gyászoló özvegyként tetszelegsz, miközben...
2022. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
33%
1 évet illene várni
2022. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
43%
Abból nem csináltál lelkiismereti kérdést, hogy megcsald a férjed, akkor ez most miért okoz gondot?
2022. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
19%

Most nekem csak az nem tetszik h oké házasok voltatok de már nem voltatok boldogok... Semmi baj nincs ezzel.

Viszont az ahogy itt leírtad h meghalt októberben és már van egy új párod nekem az jön le h épp kapóra jött h szerencsétlen elhunyt mert kímélve magad a válási macerától... Még ha nincs is igazam ez így gusztustalan egy dolog. Az h októbertól eltelve így lassan augusztusba bemutassak vkit még szinglin is húzós. Egy év ide oda nekem azért dúrva....

2022. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem, miért fontos ez ennyire. Teljesen mindegy, mikor mutatod be, az első kérdések között ott lesz a megismerkedésetekre vonatkozó is. Akkor mit mondasz, mióta ismered? Mióta vagytok együtt? Vagy hazudsz életed végéig/amíg együtt vagytok, nehogy valakinek leessen, hogy már jóval régebbi a történet, mint a férjed halála? Aki meg akar szólni, az meg fog így is, akit meg a boldogságod és a sorsod érdekel, annak meg édesmindegy. Kár ezzel foglalkozni, és végtelenül szomorú, hogy a legközelebbi hozzátartozóiddal ilyen a kapcsolatod :S
2022. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
80%

"Vagy hazudsz életed végéig/amíg együtt vagytok, nehogy valakinek leessen, hogy már jóval régebbi a történet, mint a férjed halála?"


Mondanak valamit a rokonoknak, és később már senkit nem fog érdekelni, hogy hol, mikor, milyen körülmények között ismerkedtek meg. Nem is kell róla többet beszélniük. Nyugodtan kettőjük titka maradhat.

2022. júl. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
77%

"Örülök hogy a te csaladodban soha, semmilyen egyet nem értés, velemeny ellentét elő nem fordult. "


Nem én vagyok az a válaszoló,de ezen megakadt a szemem....őszintén: te miről beszélsz? Te itt nem egy szerető,elfogadó családot vázoltál fel,hanem full tökéleteset. Ha olyat keresel,ahol "soha,semmilyen egyet nem értés nem fordul elő",akkor nem csodálom,hogy csalódsz,mert ilyen nem létezik. Viszont attól még lehet szerető egy család,hogy nincs mindenben tökéletes egyetértés. Nagyon rosszul gondolod,a világ nem fekete-fehér.

2022. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
77%
Nem értem miért kövezik itt meg a kérdezőt. Ha nem hal meg a ferj és elválnak azt simán elfogadja bárki. Teljesen véletlen hogy így alakult. Nem tudhatta előre hogy meg fog halni és nem a rossz kapcsolatába halt bele. Halálesetnél olyan elfogultak az emberek.
2022. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
67%

" Örülök hogy a te csaladodban soha, semmilyen egyet nem értés, velemeny ellentét elő nem fordult. "


Tehát te a szeretetet és elfogadást abban méred,hogy állandóan csak bólogattok egymásnak? Ezzel a mentalitással csoda,ha egyáltalán van valakid. Még a szerelmünkkel sincs tökéletes egyetértés,egyszerűen irreálisak az elvárásaid.

2022. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim válasza:
28%
Hát, szerintem, ha kivárod az egy évet, nem teszel rosszat. Bár nem tudom, a családoddal milyen viszonyban vagy,és mit tudnak a regi-új kapcsoatdról.
2022. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!