Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem halála után mikor...

A férjem halála után mikor illene bemutatnom a családnak az új páromat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 10:34
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
98%
Kicsit fejtsd ki, és mesélj erről, mert így nehéz tanácsot adni
2022. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
56%
Azért legyél túl az egy év gyászéven, mert ismerek néhány nőt/férfit akik nem tartották be, és megharagudott rájuk a családjuk elég keményen.
2022. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
95%
Mikor halt meg a férjed?
2022. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
93%
Hát, a hagyomany szerint egy év a gyász év. Gondolom nem pár nappal a halála után ismerkedtetek meg.... Bemutatni en akkor mutatnam be, ha komoly a kapcsolat. Mondjuk kérdés, hogy a család pontosan kit jelent
2022. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
92%

Ezt hogy kellene érteni?

Meghalt a férjed, már ott van készenlétben új párod és a kérdés, hogy másnap, egy hét vagy egy hónap múlva mutasd be?

Vagy meghalt a férjed egy éve vagy még régebben, a kérdésed meg arra irányul, hogy mennyi ideig kellene az új kapcsolatnak tartania, mire bemutatod?

2022. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Tavaly októberben hunyt el, teljesen váratlanul.

3 éves házasság volt, de már nem voltunk boldogok és rengeteget szenvedtem magamban emiatt. A válást is fontolgattam már erősen, de voltak tényezők, amik miatt nem mertem/akartam meglépni. Sokáig reménykedtem és próbáltam helyrehozni a dolgokat közöttünk, de a vége felé már feladtam kicsit, az az igazság. Így nekem már a házasságunk alatt is volt valakim, amire egyáltalán nem vagyok büszke... A férjem halála után 2 hónapig nem is találkoztunk, nehéz időszak van mögöttünk. Még úgy is megviselt a halála, hogy magamban a házasságunkat lezártnak éreztem.


A férjem idősebb volt nálam, neki én voltam a családja igazából. A szülei régebben elhunytak, testvére nem volt. Van egy nagynénje, aki külföldön él, vele köszöntjük egymást szülinapokkor és kb. havonta egyszer megbeszéljük, ki hogy van.

Az én családomnak szeretném bemutatni az új páromat, szüleimnek és a nagyszüleimnek elsősorban.

2022. júl. 27. 10:47
 7/57 anonim ***** válasza:
83%

Hát én ezek után azt javasolnám, várd meg minimum az egy évet.

Az a baj, hogy az emberek ugye nem látnak bele pontosan mások magánéletébe, így ha halál eset történik, a fejükben az elhunyt hibátlan. Anyosomat pl csalta a férje és ez a halála után derült ki. Nyilván ne, volt publikus, azóta se tud róla csak a két fia meg én, de q tágabb családtól rendesen kapta az ívet, miért nem gyászol láthatóan, miért nem jár ki q temetőbe, stb.

2022. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
75%

Várd meg az 1 évet szerintem is.


( ezért csúnyán szét fognak szedni a válaszolók,mellesleg, már most sajnállak...)

2022. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
86%
Én is kivárnám az egy évet a saját nyugalmam érdekében. Mert senkit sem fog érdekelni hogy pocsék kapcsolatban éltél: az ember rosszindulatúak, imádnak pofázni és ítélkezni: majd megkapod hogy csaltad a férjed. Bár valószínűleg a gyászév után is ugyanígy lesz aki erről fog pofázni.
2022. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőm férje tavaly halt meg covidban márciusban. Most kezdett el randizni. Kivárta ő is az egy évet. De fiatal, nagyon szép, és az élet megy tovább nem gyászolhat örökké. Eszembe se jutna a számra venni, örülök hogy boldognak látom. 2-es voltam.
2022. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!