Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem halála után mikor...

A férjem halála után mikor illene bemutatnom a családnak az új páromat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 10:34
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
81%

Mit segit az az egy év ? Annyira akarod mutasd be. Élj boldogan minek ez a szinjatek? Nem volt jo a kapcsolatod vege lett, adatott egy masik kesz.

Miert kellene megharagudnia a sajat csalaonak ?

Fogjak nezni meg 3 hónap meg nem lehet senkije mert megkövezzük vagy mi ?

2022. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
87%
Eddig nem sejtették (vagy igen, erről nem esik szó), most meg majd megtudják. És? De ha nem tudják meg, akkor sincs semmi. Nem normális, hogy az embernek félnie kéne a saját szüleitől. Ezeket a válaszokat olvasva ez nagyon szomorú.
2022. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
76%
Miért feltételezik az emberek hogy a rokonok elfogadóak?
2022. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
73%

23!


Amit a külvilág látott az az, hogy volt egy házasság, ahol a par boldogan élt. A férj meghalt. A feleségnek pár hónap után új partnere van.

Tegyünk a vadidegenek véleményére, csak a családot vegyünk figyelembe. Alapvetően egy reakció varhato: nem szerette a férjét, hogy máris túl tud lépni a halálán? A kérdező itt választhat, hogy megőrzi a férje emlékét olyannak, amilyennek ismerték és ő lesz a vigozvegy mindenki szemeben. Vagy elmomdja, hogy milyen volt a házassága: itt két lehetőség van. Vagy ő lesz a xarxemet aki elaztatja a szegény halottat, vagy milyen csaladtag már, hogy ezt nem osztotta meg anno velük.

Mindenképpen magának tesz vele jót, ha vár még egy kicsit

2022. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
90%
Én 14 hónap után kezdtem új kapcsolatot. A férjem családjából már senki sem él, csak a bátyja gyerekei, de velük nem álltunk kapcsolatban. Az én családomból csak unokatestvéreim élnek, nekik már az elején elmondtam, a barátaim is kezdettől fogva tudták. Mindenki megértően fogadta, inkább én voltam az, aki korainak tartottam. Mivel neked is csak a saját családod felé kell beszámolni, azt hiszem, nyugodtan elmondhatod.
2022. júl. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
93%
Nem inkább fordítva kellene kérdezned, 24-es? Hogy mért nem természetes, hogy az embert a közeli családja szereti, tehát a döntéseit, érzéseit elfogadja? Nem elfogadókkal pedig nem kell kapcsolatban lenni, mert kárt okoznak.
2022. júl. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
24%
Mert az csak a meseben van, hogy a család elfogado meg onzetlen szeretet, stb.
2022. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
70%
Elmondja a valóságot, 25-ös, mert egy házasságot rossznak ítélni és a válást fontolgatni nem bűn. A házasságon kívüli kapcsolatot én is csak a legközelebbi bizalmasomnak mondanám el, de az, hogy nem voltak boldogok együtt, az egy teljesen elfogadható realitás. Ha a családja szemében ő minden indok nélkül szarszemét (nem kell itt x-elgetni!), az a család nem család, oda nem kell menni.
2022. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
28%

28!


Kedves, megengedett hogy ekgyen saját véleményem? Pláne tapasztalat alapjan? X-et pedig oda teszek, ahova szeretnék. Ha nemmtetszik, nem olvasod.

2022. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
39%
Igen sajnálatos, hogy számodra ez csak a mesében van, 28-as, tájékoztatlak, hogy normális szerető család nem csak a mesében létezik. Ezek szerint te sem egy szerető családtag vagy. Ha az élet nem a szeretetről és elfogadásról szól, akkor nincs semmi értelme, akkor húzzuk fel magunkat az első lámpavasra, mert nincs ok az életbenmaradásra. A 8 óra munka, közlekedés, főzés, takarítás nem az.
2022. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!