Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem halála után mikor...

A férjem halála után mikor illene bemutatnom a családnak az új páromat?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 10:34
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
82%
Hogyne lehetne saját véleményed, 29-es, én meg azzal vitatkozom. Azért vagyunk itt, hogy eszmét cseréljünk, nem? Merthogy attól gazdagodik a világlátásunk.
2022. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
38%

30!


Örülök hogy a te csaladodban soha, semmilyen egyet nem értés, velemeny ellentét elő nem fordult. Nyilván ha holnap kozlod, hogy mától te inkább a saját nemedhez vonzodsz/kopaszra borotválod és tetovalod a fejed/unikornos tullszoknyaban jársz akkor egyértelműen megjegyzés nélkül elfogadjak. Aha.

2022. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
81%

Mondjuk nálam alap volt, hogyha szar volt a házasságom, azt a közvetlen családom, (szülők, testvér) tudták. Részben mert nem hülyék és vették a jeleket, másrészt elmondtam.

Ennek értelmében, ha meghalt volna a volt férjem, nem köveztek volna meg, ha mondjuk 5 hónap után bemutatok nekik valakit.

De mi "speciális" család vagyunk, szeretjük egymást és őszinték vagyunk egymással.

2022. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
32%

Hány éves vagy? Első házasságod vagy többedik?

És a legfontosabb: van-e közös gyerek ebből a házasságból? Netán korábbról?

Ezek mind árnyalják a képet, de az 1 év, az szerintem is jó tanács.

Mondjuk azért szomorú, hogy 3 év után (sőt már hamarabb) válásra gondoltál és csaltad a párodat. Hát mi vitt titeket egymáshoz, ha ennyire hamar elengedtétek egymást?

2022. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
73%
Meg gyászoltad éled az életed. Bemutatod és kész. Úgy se fog mindenkinek tetszeni.
2022. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
68%
Már csak 3 hónapot kell várnod és meglesz az 1 év, ezt szerintem simán kibírod.
2022. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
80%

Ezt inkább a válaszolóknam írom mint a kérdezőnek.

6 évig voltunk együtt a párommal. Én őszintén nagyon szerettem őt de szakított velem. 3 nap múlva a barataim elvonszoltak egy koncertre, hogy ne otthon bőgjek. A koncert alatt odalépett hozzám egy nagyon csinos fiatalember. Hát én nem küldtem el. Annak ellenére, hogy fájt a szívem. És ha a párom meghalt volna nem elhagy akkor sem küldtem volna el. Lett belőle egy új kapcsolat és senki még a közös barátok sem kérdőjelezték meg az előző kalcsolat miattk fájdalmamat. Mert az ettől nem múlt el azonnal. Bár kétségtelenül könnyebb volt. De mindenki örült, hogy ilyen szerencse ért és nem fogok magamba zuhanni. Az érzéseim meg szépen lassan átalakultak az új partner felé. Bizony van ilyen.

2022. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
35%

42!

Bizony van ilyen. De hidd el, ha a párod akkor meghalt volna, egészen máshogy ítéltek volna neg a barátaid.

2022. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
76%
Ha a te családodról van szó, akkor mutasd be, amikor szeretnéd. Legalább a saját anyádhoz ne kelljen úgy viszonyulnod, ahogy az illem megkívánja. Főleg ha bizalmi viszonyban vagytok, és tudja/sejti, hogy gázos volt a házasságotok.
2022. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sokat segítettetek velük, kicsit meg is nyugodtam.

Jó a kapcsolatom a családommal, de a férjemmel való kapcsolatomról nem sokat tudtak. Nem szívesen beszéltem volna meg velük a kettőnk között lévő gondokat, problémákat.


Nem gondolom, hogy bármiért bűntudatot kéne érezzek.

2022. júl. 27. 12:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!