Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apám lelkileg...

Mit tegyek ha apám lelkileg bántalmaz de nincs pénzem elköltözni?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok és még otthon élek. Sajnos anyukám kiskoromban meghalt így szeretet nélkül nőttem fel. Apám mindenért kiabált, veszekedett velem, de még most felnőttként is sokszor olyanokat mond ami rosszul esik. Ilyenkor elvonulok a szobámba és sírok. 1 éve járok pszichológushoz is de nem sokat segít. Ő nincs ott amikor apám kiabál nem tudja milyen rossz napról napra ezt hallgatni. Ahogy öregszik még rosszabb. Elfelejt dolgokat aztán azt mondja, hogy én ettem meg én használtam el stb. Elköltöznék de nincs rá pénzem meg egyedül nehéz lenne fenntartani egy lakást.

Sokszor már úgy vagyok, hogy nincs értelme élnem meg nem is hiányoznék senkinek. Vannak barátnőim de ritkán találkozunk. A munkában is jóban lettem az egyik munkatársammal de nagyon ragaszkodtam hozzá ezért lekoptatott.

Nagyon egyedül érzem magam és sokszor szomorú vagyok.


2022. júl. 24. 08:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Azért akadnak olcsóbb albik is.

Amúgy két munkát is lehet vállalni ideiglenesen, amíg a kaucióra nem gyűjtöd össze a pénzt.

2022. júl. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Albérlet és meg van oldva ha dolgozol akkor ebböl nem elsz gond.
2022. júl. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
72%
Budapesten van berelheto szabaakar honapokra havi fix 60 ezerert isrezsivel egyutt. Barki idegen nirmalisabb apadnal. Koltozz el,ne pszichologusra szord el a penzed!!
2022. júl. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez durva kijelentés, hogy bárki normálisabb az apjánál! Nem mindenki az, vannak perverzek is, és az ilyen barom kijelentésekkel nem segíted a kérdezőt!
2022. júl. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!