Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apám lelkileg...

Mit tegyek ha apám lelkileg bántalmaz de nincs pénzem elköltözni?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok és még otthon élek. Sajnos anyukám kiskoromban meghalt így szeretet nélkül nőttem fel. Apám mindenért kiabált, veszekedett velem, de még most felnőttként is sokszor olyanokat mond ami rosszul esik. Ilyenkor elvonulok a szobámba és sírok. 1 éve járok pszichológushoz is de nem sokat segít. Ő nincs ott amikor apám kiabál nem tudja milyen rossz napról napra ezt hallgatni. Ahogy öregszik még rosszabb. Elfelejt dolgokat aztán azt mondja, hogy én ettem meg én használtam el stb. Elköltöznék de nincs rá pénzem meg egyedül nehéz lenne fenntartani egy lakást.

Sokszor már úgy vagyok, hogy nincs értelme élnem meg nem is hiányoznék senkinek. Vannak barátnőim de ritkán találkozunk. A munkában is jóban lettem az egyik munkatársammal de nagyon ragaszkodtam hozzá ezért lekoptatott.

Nagyon egyedül érzem magam és sokszor szomorú vagyok.


2022. júl. 24. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
30 évesen azért már jopar éve dolgozol, egy albérletre valót azért csak össze lehetett volna szedni. Kapd össze magad!
2022. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Rokonok, keresztszülők...? Kölcsön...?

Ha így sem tudod megoldani, akkor költözz albérletbe vagy bérelj csak egyetlen szobát, de ez utóbbi esetben aligha laknál egyedül.

Igyekezz ismerkedni is és ne légy ennyire ragaszkodó, habár ez a másik féltől is függ, mert lehet, hogy más fiúnak ez éppen jó lenne.

2022. júl. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
De, a pszichológus felfogja a helyzet valódi súlyát. Te viszont kifogásokat keresel hogy miért ne legyen saját életed- ha valóban bántalmaznának, már rég nem lennél ott, leléptél volna akkor is ha csak egy szobát bérelsz. Az meg milyen már hogy harminc évesen a gyerekszobában pityeregsz mert apu csúnyán beszélt? Azt meg hogy tapadsz másra, senki sem díjazza.
2022. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
Szia ha van kedved írj privátba,beszélgethetünk,apudal ne törődj sajnos szerintem ö már nem tud változni
2022. júl. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
A kérdező sem tud. Nem megoldást akar, hanem tutjgatást, de azzal semmire sem megy. a saját hibája a helyzete,
2022. júl. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet tudni mit dolgozik, milyen munkakörben sikerült, azt sem lehet tudni, hogy az ottlakásért "mennyi pénzt követelnek" tőle -> ilyen lelki bántalmazótól az is kitelik.

Pár mondatos leírásból sokminden körülmény nem derülhet ki, amelyeknek jelentősségük lehetne.

2022. júl. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Olyan melót keress, ami ad lakhatást!
2022. júl. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Költözz el, és szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2022. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Emberek, nézzétek már meg, milyen albérlet meg lakásárak vannak, aztán azt, mennyi a fizetés, és mennyi a rezsiköltség, meg a boltban mennyit fizetsz milyen kevés ételért!


Kérdező! Esetleg egy szobát próbálj kivenni, vagy olyan munkahelyet keress, amelyik ad szállást is, az országban több helyen is van ilyen! Nem kell a több százezres albérlet! Apáddal szakítsd meg a kapcsolatot, mérgező ember!

2022. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Azért ha a pszichológus nem ért meg (az írásodból ez jön le) az gáz! Ha költözni nem tudsz,(30 évesen?) Egyébként vannak munkásszállók is, akkor v magadat nyírod ki, vagy őt! Mégis mit vársz mit írjunk?

Úgy látszik nem fáj eléggé, azért nem lépsz. Sz. r h bacogat de annyira mégse h ott hagyd

2022. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!