Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy soha sem lesz...

Lehet, hogy soha sem lesz családom? :/

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Barátom soha sem volt még, mindig ha megtetszett vki, én nem tetszettem neki, mindig csak csalódtam. Barátaim nincsenek akikkel eljárhatnék ide-oda, kb annyi az életem, hogy eljárok suliba, haza, bevásárolni, és ennyi. Egy nagy szerencsétlenségnek érzem magam, ma is mikor suliba készülődtem és belenéztem a tükörbe az jutott eszembe, hogy "Úristen de ronda vagy" legszívesebben itthon maradtam volna. Persze a család azt mondja szép vagyok, de ők szeretnek, mit mondanának. Mindig a hibát keresem magamban, és néha meg is kapom másoktól: kevés a hajad, miért így mosolyogsz, ne vágj ilyen komoly fejet, úgysem tudod megcsinálni ezt stb.


Úgy érzem engem soha sem fog szeretni senki, mert ha én nem keresem mások társaságát, senki sem keresne engem, nem érdekel senkit hogy mi van velem.

A velem egykorúaknak már több pasija is volt (még a 16 éves unokahúgomnak is) vagy több éves kapcsolatuk van, néhánynak már gyereke, férje, én meg egy nagy semmi vagyok.Tényleg annyira céltalan az életem, és úgy érzem soha nem is lesz senkim. Pedig szeretnék majd gyereket, de ha így haladok soha sem lesz...


2010. szept. 21. 22:51
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok. Hiába udvaroltam, de a végén mindig egyedül maradtam. Barátaim nem nagyon vannak, persze sokakkal jól kijövök, de hiányzik a napi szintű kapcsolat, hogy nem csak akkor keresnek, ha kell valami.


Az, hogy 21 évesen nem volt legalább 40 pasid, az csak egy dolgot jelenthet: NORMÁLIS vagy. Erre akár büszke is lehetsz, hogy senkivel sem jöttél össze érdekből vagy divatból, én is az vagyok. De sajnos a mai világban ezt kevesen fogják értékelni.


Ha szeretnél velem barátkozni, akkor írj bátran. Sokat nem veszthetsz.


19F

2010. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Meg tényleg nem tudom mi lehet a baj velem így az ismerkedésekkel...

A külsőmmel nagyon nem vagyok kibékülve, bár azt mondják nem vagyok csúnya, de nagyon bizonytalan vagyok. A természetem elég zárkózott, de próbálok nyitott lenni, és azokkal a pasikkal már feloldódtam....

Akkor mégis mi lehetett a baj? Szerintetek a külsőm miatt koptattak le, vagy a személyiségem a rossz?

2010. szept. 21. 23:35
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy nem jöttem össze annyi pasival (bár amennyibe szerelmes voltam eddig háááát, ha össze jöttem volna velük lenne egy pár....) hanem az a baj, hogy itt vagyok 21 évesen és tapasztalatom nulla, mások meg már "kiélték" magukat. (de nem szeretem ezt a szót) Más sok tapasztalatomnak kellene lennie, és semmi sincs. Nem így képzeletem el magam kislány koromban, hogy majd 20-30 X évesen leszek "kamasz". 8már ha egyáltalán akkor az leszek)
2010. szept. 21. 23:40
 14/20 anonim ***** válasza:

Basszus ugyan ez vagyok én is, a kor is stimmel :( Annyira rossz és akárhogy próbálok rajta változtatni nem jön össze. Nekem a halálom ez a barát/kapcsolat/ van kérdés, a válasz ugye: nincs, és azok a fejvágások ahogy rámnéznek...

Ez a "majd lesz ráérsz még" duma az "Úristen egy újabb vénlány" arckifejezéssel -.-''

2010. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
először is, változtass a gondolkodásmódodon. Ezzel csak a negatív dolgokat fogod bevonzani! Szard le ki mit mond, igenis mosolyogj, úgy ahogy neked kényelmes, ne vedd magadra a negatív kritikákat. Ismerkedj, járj el bulizni, csak van barátnőd suliból, vagy akárhonnan. Megkéred hétvégén menjetek el bulizni. Élj! így hogy ennyi a napi programod, sosem lesz barátod... Esetleg változtass valamin, hogy megjöjjön az önbizalmad, menj el fodrászhoz, csináltass új frizurát, ha nem sminkelsz, kezdj el sminkelni, persze nem maszkot csinálni, csak egy kevés szempillaspirál, esetleg szemceruza. Vegyél új ruhákat. Próbálj meg kitörni ebből az önbizalomhiányból, hidd el neked is megvan a párod, és még fiatal is vagy! :)
2010. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Még mindig jobb ha ezután kezded az életed, mintha már ennyi idős korodra kiégtél volna. Sajnos a mai lányok többsége már túl van tökön-paszúlyon, és jön a letargia. Becsületes és értelmes lány vagy a leírtak alapján, de egyszer se keseregj. A vénlányok kora tudod mikor kezdődik a mai világban 35 éves kor után. Tehát van időd.
2010. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindekiben van valami szepseg, ami egyedi. Benned is van, de Te ezt nem veszed eszre, mivel Te nem szereted magadat, tehat "vak" vagy.


A szem a lelek tukre! Hallottad mar ezt?


Amikor Te telitve vagy ilyen, ugy mond negativ erzesekkel, akkor szerinted milyen lesz a kisugarzasod?


Te tehetsz errol, mert Te valtod ki ezt a reakciot az erzelmeiddel.

Ezen csak ugy tudsz valtoztatni, hogy elkezded "felfedezni" onmagad, es megismerkedsz magaddal,

es igy lesz onismereted es onbizalmad.


Fogadd el a kis pofidat es a testedet, hiszen ezt a teremtodtol kaptad, es a lelked ebben a testben benne el, tehat nincs mas valasztasod, mint megbaratkozol magaddal.


Tehat a tukorbe nezel, s megfigyeled azt, hogy mi nem tetszik!

Ha a frizura, akkor felkeresel 1 jo fodraszt, es 1 olyan hajformat es szint fogsz kivalasztani, amiben a fodrasz is

segit, ami jol fog allni, es szepnek is latod igy a pofidat, elvegre a lanyok mind hercegnok, es a haj kapja a korona szerepet.

Aztan jon az arc. Mi nem tetszik rajta? stb.

aztan az oltozkodes es igy tovabb.


Ezutan jon a lelek, a Te igazi ened! Elkell fogadnod az embertarsaidat, es amikor bokolnak, azt szeretettel fogadd es hidd el, es koszond meg.


Ne mindig az embertarsaidat figyeld, hogy mit csinalnak, hanem magadat figyeld meg, alakisd ki a szeretetet es szeress es legy halas mindig.

Igy lassacskan, de megfog minden valtozni korulotted, de csak akkor ha akarod es kitartasod is van.


Elj spontan fogadd el az eletet es tegyel azert, hogy jo is legyen, a sorsodat Te alakitod, Te vagy az iranyitoja.


Fel a fejjel es torodj magaddal, kenyeztesd magad, szeresd magad!

2010. szept. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nincs kiábrándítóbb egy unatkozó nőnél!

Járj el könyvtárba, sportolni (én pl az egyik nagyon kedves barátnőmet aerobicon ismertem meg), tánciskolába, futni, kiállításra, bárhová, amihez pénzed, időd (ami a leírtak alapján bőven rendelkezésedre áll), kedved van!

Hidd el, ha érdekes személyiség vagy, érdeklődő, lehet veled aktuális dolgokról társalogni, nem maradnak el az emberek mellőled. Légy nyitott és sz arj a kritikusaid fejére. Tedd magad boldoggá, ne mástól várd a csodát.

És az istenért, ne sajnáld magad tovább! Fel a fejjel, rosszabb gondolom már úgy sem lehet, nem igaz? Vágj bele az életbe holnaptól! 1000 dolgot lehet egyedül elkezdeni...s ki tudja kivel/kikkel befejezni :)

Üdv; 25N

2010. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
23:12 ..... 18/F írj privát e-mailt, én beszélgetnék veled:) 17/L
2010. szept. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ne görcsölhj,lesz baratod,hat a suliba jarsz ott a leg konnyeb baratokat szerezni!!fö az önbizalom!!
2010. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!