Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy soha sem lesz...

Lehet, hogy soha sem lesz családom? :/

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Barátom soha sem volt még, mindig ha megtetszett vki, én nem tetszettem neki, mindig csak csalódtam. Barátaim nincsenek akikkel eljárhatnék ide-oda, kb annyi az életem, hogy eljárok suliba, haza, bevásárolni, és ennyi. Egy nagy szerencsétlenségnek érzem magam, ma is mikor suliba készülődtem és belenéztem a tükörbe az jutott eszembe, hogy "Úristen de ronda vagy" legszívesebben itthon maradtam volna. Persze a család azt mondja szép vagyok, de ők szeretnek, mit mondanának. Mindig a hibát keresem magamban, és néha meg is kapom másoktól: kevés a hajad, miért így mosolyogsz, ne vágj ilyen komoly fejet, úgysem tudod megcsinálni ezt stb.


Úgy érzem engem soha sem fog szeretni senki, mert ha én nem keresem mások társaságát, senki sem keresne engem, nem érdekel senkit hogy mi van velem.

A velem egykorúaknak már több pasija is volt (még a 16 éves unokahúgomnak is) vagy több éves kapcsolatuk van, néhánynak már gyereke, férje, én meg egy nagy semmi vagyok.Tényleg annyira céltalan az életem, és úgy érzem soha nem is lesz senkim. Pedig szeretnék majd gyereket, de ha így haladok soha sem lesz...


2010. szept. 21. 22:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De lesz!
2010. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne legyél elkeseredve, nagyon-nagyon fiatal vagy még, annyi mindent eléd hozhat még a Sors. Sok sikert kívánok!
2010. szept. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz társkereső oldalon.
2010. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy elkeseredve és legfőképpen, ne becsüld le önmagad.

Nekem van egy csaj ismerősom, aki 26 éves, férfiak álma és még szűz, mert nem jött össze neki egy komoly kapcsolat sem és nem is foglalkozik vele.

Majd eljön a Te időd. Akkor fog belépni valaki az ééletedbe, amikor nem is várnád!

2010. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Én meg inkább azt mondom, igyekezz változtatni az életeden. Az is lehet, hogy nem az a legrosszabb út, ahol te jársz. Nem muszáj mindenkinek hősszerelmesnek lenni.
2010. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések..

Én tökre ugyan így élek csak annyi h én még boltba se járok. Pedig 18 vagyok. Nekem is mondják h "helyes vagy. miért nem jársz el vhova biztos h olyan nőd lenne h be*szrnék"

De eléggé zárkózott vagyok várom h vki keressen msnen azt így eltelnek a napjaim zenét hallgatok ami helyettesíti a barátokat(merthogy azok sincsenek) volt h hónapokig gyógyszereztem mikor magam alatt voltam. De utána elhagytam ezt is.

Nem merek lépni a lányoknál nem tudom miért..

18/F

2010. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nézz fel chat oldalakra vagy ilyen társkereső oldalakra én is ott találtam meg azt akivel 10 éve együtt vagyok.
2010. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, mintha én írtam volna.Teljesen ugyanez a problémám, én 20 leszek, és ugyanez a bajom. Azt hiszem a családomon kívül senki sem szeret igazán és nem is szeretett soha, hozzád hasonlóan (legalábbis abból amit írtál erre következtetek)kevés az önbizalmam és a pasik terén is szintén hasonlóan állok.Azt hittem csak én vagyok ezzel így, ezek szerint mégsem..
2010. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteheted, tényleg változtass annyit az életeden, hogy legalább a barátnőiddel járj el valahová.


Én is így éltem, mint te, még a fősuli alatt is, aztán megismertem a férjemet...a neten.


Nem vagy attól senki, mert még nem volt barátod! Ez b*romság. Na meg hogy a 16 évesnek több pasija volt...hetente váltogatta őket? Szerinted az a kapcsolat mennyit ért?


Fel a fejjel! Sok sikert!

2010. szept. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az is zavar még, hogy sokszor ismerősök megkérdezik, hogy "Na és, van barátod?" Én meg mint egy nagy lúzer mindig azt mondom, hogy: nem, nincsen. (Mondjuk legalább kinézik belőlem, hogy lehetne) :D

De tényleg ilyenkor olyan szánalmasnak érzem magam. Volt már, hogy azt mondtam hogy alakul valami, vagy volt X hónapig...Tudom ez gáz, de még gázabb felvállalni, hogy nem kellek senkinek sem. Most is volt egy srác (illetve már több is életem során) akikkel azt hittem alakul valami tényleg, de mégsem jöttünk össze. De persze akkor derül ki, hogy nem érdeklem mégsem annyira, mikor már beleestem teljesen. És az ilyen csalódások miatt megy el a kedvem mindentől :/


Az interneten nem szívesen ismerkednék, bár lehet rászánom magam egyszer.

2010. szept. 21. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!