Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most nem járok el bulizni,...

Ha most nem járok el bulizni, akkor ha lesz valamikor családom, majd bánni fogom?

Figyelt kérdés
Mert sokan jönnek a "Nem éled ki magad fiatalon" vagy "Később megbánod, hogy nem éltél, addig tedd meg amíg nincs gyereked". Pl a tesóm 22 évesen szült gyereket, majd 25 évesen, és most 30 évesen járnak el a férjével diszkózni. Én életemben 3-szor voltam bulizni, társaságom sincs, meg kedvem sem. Inkább itthon vagyok, és olvasok. Meg fogom bánni vajon?
2011. júl. 13. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Na jó mondjuk ez a kedv dolog olyan hogy néha úgy érzem jó lenne kicsit tombolni, táncolni, de elég hamar elmúlik ez az érzés :D Meg egyébként ilyenkor nyáron érzem ezt, mert látom hogy milyen bulik vannak mindenfelé.
2011. júl. 13. 22:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz mit megbánni. Én is 17 évesen szültem, és most 36 vagyok. Mostanában járok bulizni néhanapján.
2011. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Önmagunk kiélése" szerintem nem azt jelenti, hogy fiatalon *kötelező* tombolni. Inkább azt, hogy fiatalon még megengedheted magadnak, hogy ha akarsz, tombolsz, ha nem, akkor nem, mert nincsenek súlyos következményei a tetteidnek (jó esetben), nem felelsz másokért. Később már egyre inkább felelős leszel másokért, a családodért, ezért nem helyezheted előtérbe mindig a tombolási vágyadat. Vagyis ez igazából nem a korral, hanem a mások iránti felelősség mértékével függ össze, persze, a kettő általában arányos. És, persze, vannak olyan szerencsések, akiknél ezek a dolgok úgy alakulnak, hogy különös lemondás nélkül, harmonikusan tudják követni az aktuális vágyaikat és a kötelességeiket is.
2011. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, hogy mindenkinek diszkóba kell járnia. Én soha nem voltam, de nem is érzem úgy, hogy valami kimaradt volna.

Helyette csinálok ezer más dolgot. Ha neked hiányzik, akkor menj.

2011. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!