Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség híre, ismeretlentől?...

Terhesség híre, ismeretlentől? Hogyan tálalható ez a szülőknek, családnak?

Figyelt kérdés

A családom nem ismeri a páromat, nem is találkoztak még. Igazából azt sem tudják, hogy létezik (annak ellenére, hogy már együtt élünk).

Ez az ő érdekében történt így, kicsit az enyémben is. Ugyanis a családom egy része borzalmasan kellemetlen, tudtam, ha hazahoznám a páromat, valószínűleg 2 óra után világgá szaladna. Ők a családom, velük nőttem fel, de sokszor még én is így érzek... A párom ingerküszöbe pedig jóval alacsonyabb az enyémnél.


Ezt az is segítette, hogy ritkán, általában 1-1,5 havonta járok haza akkor is 2 napra csak.


Viszont kisbabánk lesz, amitől egy ideje a fellegekben járok. Hatalmas az öröm, kb. kamaszkorom óta vágytam már kisbabára. Így viszont a kapcsolatunk sem lesz már otthon titok és abban szeretném az oldal felhasználóinak a segítségét kérni, hogy tudnátok-e valamilyen ötletet adni ennek a helyzetnek a megoldására? Nem így terveztük mi sem, de már ebből kell valamit kihoznunk. :)



2022. júl. 20. 16:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
95%

Már bocs, de sose értettem, ezt a "bemutatom a családnak, de nehogy valami szarul süljön el, mert arra rámehet a kapcsolatunk" dolgot.

Most veled akar lenni, vagy a családoddal? Kérdező, én megértem teljes mértékben a döntésedet, de az, hogy milyen a családod, mennyire idegesítő, avagy sem, nem kellene, hogy befolyásolja a ti kettőtök kapcsolatát. Szóval szerintem ez úgy hülyeség, hogy van. Bemutatod a családodnak, oké, rájön, hogy kattantak/nem bírják egymást, nem kell látniuk egymást soha többé, ugyanúgy, mint eddig.

Sose értettem, hogy a család véleménye miért számít egy kapcsolatban, vagy a pár véleménye a családról. Hát könyörgöm, nem anyukádát veszi el.

2022. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
54%
Később rosszabb lesz, vagy max majd ha már megvan a gyerek is.
2022. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk én szeretném megismerni a párom szüleit, és nem lennék boldog, hogyha ő önkényesen úgy dönt, hogy nem.


Majd ÉN eldöntöm, hogy azok után, amit láttam, miként viszonyulok hozzájuk.

És azt sem viselném túl jól, hogy gyak. letagadsz.


Nyugi, az én családom is enyhén szólva zűrös, és a falnak megyek tőlük sokszor, de eltitkolni! előttük, hogy barátom van rettenet gyerekes dolog lett volna.

Ismerik, a barátom tudta, hogy mire számítson, és képes kezelni őket.


Te egy betoji gyerek vagy, és hiába sértődsz meg, halálosan nem érdekel.

2022. júl. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
91%
Dehogynem szégyelled, különben már bemutattad volna.
2022. júl. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!