Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhesség híre, ismeretlentől?...

Terhesség híre, ismeretlentől? Hogyan tálalható ez a szülőknek, családnak?

Figyelt kérdés

A családom nem ismeri a páromat, nem is találkoztak még. Igazából azt sem tudják, hogy létezik (annak ellenére, hogy már együtt élünk).

Ez az ő érdekében történt így, kicsit az enyémben is. Ugyanis a családom egy része borzalmasan kellemetlen, tudtam, ha hazahoznám a páromat, valószínűleg 2 óra után világgá szaladna. Ők a családom, velük nőttem fel, de sokszor még én is így érzek... A párom ingerküszöbe pedig jóval alacsonyabb az enyémnél.


Ezt az is segítette, hogy ritkán, általában 1-1,5 havonta járok haza akkor is 2 napra csak.


Viszont kisbabánk lesz, amitől egy ideje a fellegekben járok. Hatalmas az öröm, kb. kamaszkorom óta vágytam már kisbabára. Így viszont a kapcsolatunk sem lesz már otthon titok és abban szeretném az oldal felhasználóinak a segítségét kérni, hogy tudnátok-e valamilyen ötletet adni ennek a helyzetnek a megoldására? Nem így terveztük mi sem, de már ebből kell valamit kihoznunk. :)



2022. júl. 20. 16:25
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Éppen azért kértem itt tanácsot, mert nem szeretném ezt húzni túl sokáig. Igazából a hétvégén szeretném, ha megismerkednének.
2022. júl. 20. 17:29
 22/34 A kérdező kommentje:

#16, nem a pasidat szégyelled, hanem a családodat előtte.


Igen, erre reagáltam. Nincs miért szégyellnem a családomat. Nem bűnözők, nem elmebetegek, nem alkoholisták. Nincs a családomnak semmi olyan tulajdonsága, amiért szégyellnem kellene. Egyszerűen néha sok az egész.

2022. júl. 20. 17:31
 23/34 anonim ***** válasza:
82%

Te magadat szégyelled a család előtt, mert egy öregembernek teszed szét a pénzéért.

Jajj bocs, persze, persze, igaz szerelem meg minden. Hát ha bírja a gyomrod egészségedre.

2022. júl. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
92%

Jajj még csak a kérdést olvastam és az első gondolatom volt, ha na a faszi vagy cgány, vagy arab, vagy 50+ "üzletember".

Megyek veszek egy lottót. =D Hátha.

2022. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
92%

Ha csak simán egy kicsit sok a családja valakinek, az nem fogja az együttelős, 2 hónap múlva hazasodós, gyerekvallalós kapcsolatát kompletten eltitkolni előlük. Szóval itt te magadnak is hazudsz valamiben.

Amúgy nem kell bemutatni. A ferjem nem mutatott be az anyjanak, mert kattant szegény, marmint tenyleg, kezeletlen gyerekkori traumak stb, bem akart engem ennek kitenni. Van ilyen.

2022. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
95%

Nincs annyi milliomos az országban ahánynak a huszonéves lotyója itt gyakorin kérdezgeti, hogyan mutassa be otthon anyuéknak.

Na de ez mindig jó kamu alapanyag.

2022. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem magam egyáltalán. A legboldogabb most vagyok eddigi életem során. És még az 50-től is messze van, ne öregemberezzetek már mindenkit, aki éppen nem 20 éves.
2022. júl. 20. 17:38
 28/34 anonim ***** válasza:
87%
Hazaviszel egy NER-lovagot, a család fideszes része maga alá fog pisilni az örömtől, az ellenzékis fele pedig kitagad. Szerintem streameld az eseményt, lenne biztos erre is befizető, mint Mazsika szülésére.
2022. júl. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
15%
Nem számítottál rá, hogy a kommentek egyik fele burkoltan az abortuszt ajánlja, a másik meg az irigységtől köpköd? Üdv a gyakorin :)
2022. júl. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
19%
Orbán a palid?😂
2022. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!