Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha összecsap...

Mit tegyek ha összecsap felettem már minden?

Figyelt kérdés

6 éve boldog házasságban élek a feleségemmel. Két gyerekünk van.

Én mai viszonylatban jól keresek, a feleségem a gyerekek születése előtt ápolónőként dolgozott. Most, hogy a második gyerekünk is oviba került abban maradtunk, hogy a kórházba ne menjen vissza. Pont kapóra is jött a dolog, mert a szülei üzletet nyitottak és beállt oda eladónak. Ami tök jó, mert rugalmas a gyerekek miatt, nem kell félnie, hogy kirúgják stb.

Viszont 100.000 Ftot kap. Mióta elszálltak az árak egyre nehezebben jövünk ki a pénzből. Próbálja mondani, hogy egyelőre ennél többet nem tudnak adni a szülei mert még nem indult be igazán. De most nekem másodállást kellett vállalnom, hogy megtudjunk normálisan élni ahogy eddig.

Nem tudom mit csináljak.


2022. júl. 19. 21:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
80%

"válság van, pont most fogják meg az emberek a pénzüket, nem hiszem, hogy hirtelen pont most lendülne fel a bolt"

Na igen... Egyáltalán mit árul az a bolt?

2022. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!