Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy ki...

Csak én érzem úgy, hogy ki kéne tagadni a nővéremet? 18.f

Figyelt kérdés

Annak idején a nővérem kb 3 éve összeismerkedett egy gazdag hapival akinek medencés luxus villája van és ez a napi felajánlotta a nővérem el, hogy költözzön hozzá szakítson meg velünk minden kapcsolatot és azt csinál vele amit csak akar természetesen némi pénzért is cserébe de ezért a nővéremnek mindent fel kellet adnia.

Fel is adott mindent.

Feladta a munkáját a családját mindenét azért, hogy ennek az embernek a privát k.rvája legyen.

Adott neki havonta 350 ezret meg nyilván a villában élhetett és ezért már röpült is az emberhez, lecserélte a számát és velünk 3 éven át nem beszélt egészen idáig amíg az ember közölte vele, hogy nem tart igényt a további szolgálataira és pakoljon össze és menjen. Majd ezután felhívta a szüleimet akik visszafogadták.

Hát ezen nagyon elképedtem.

Faképnél hagyott minket de vissza fogadták.

A nagypapánk meghalt és a temetésére se ment el pedig tudta, hogy meghalt de visszafogadták.

Én nem tudok vele olyan lenni mintha nem történt volna semmi. Erre felajánlotta, hogy 10 milliója volt amikor kidobta, hogy kárpótlásért a felét odaadja nekem.

Mondtam ne haragudj én nem egy üzletember vagyok és a szeretet pénzért nem pótolható engem ezzel nem veszel meg, dugd fel magadnak.


2022. júl. 17. 18:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
96%

Az én logikám hogy barátok is csinálnak hülyeségeket kapcsolatokért, nem az a dolgom hogy eldöntsem mi szerintem a helyes és mi nem hanem hogy ha végül rosszul sül el ott legyek velük

A nővérednek tetszett az ajánlat hogy nem kell semmit csinálnia és kap pénzt, rendben volt vele hogy ennek "költsége" van, de most hogy kidobták ahelyett mint család segítenél neki még bele is rúgnál azért mert nem gondolt előre hogy a csávó kifogja dobni? Vagy szerinted te soha egyszer sem az életedben csináltál vagy fogsz csinálni valamit ami balul sül(t) el? Szeretnéd még utána hallgatni a szüleid ahogy lecsesznek hogy elcseszted mikor már tudod aztán még ki is "tagadnak"?

2022. júl. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%
Ez a már törölt, "gazdag tesó, mindene megvan, de nekem nincs" típusú kérdés újabb átköltése amúgy?
2022. júl. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%
Hát ja.. Féltékeny tesóka 252. rész
2022. júl. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
66%

Ha a “nővéred” már feladott mindent és mindenkit, akkor mi is a kérdés?

Amúgy eléggé életszerűtlen, kamu mesének tűnik.

2022. júl. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
72%

Azért nagyduzzogva elvenném a pénzt, ha már kárpótlás :D


Amúgy szép troll mese, kifejezetten tetszik, nem az a sablonos gagyi ami szokott menni mostanában.

2022. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%

Látom neked is megvan a kereszted. Nehéz szitu. Én első olvasásra azt gondolom, hogy mindenkinek megvan a szerepe. A szülőknek az, hogy visszafogadják az eltévelyedett gyermeküket, a testvérnek meg az, hogy az igazságérzete erősebb legyen, mint a családi kötelék. Nem is baj ez, érezze a "tesóka", hogy nincs ezzel megbocsájtva/elfeledve minden. Nagyon tetszett a reakciód ("nem üzletember vagy, dugja fel"), ne hagyd magad. Én abban az egy esetben bocsájtanék meg, ha őszintén megbánja. Amíg ezt nem látom, addig a szakadék ott lenne közöttünk.


31N

2022. júl. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Akik lepontoztak, az ugye megvan, hogy nem azért ment haza a lány, mert megbánta, és a családjához akar tartozni, hanem mert a pali kidobta. De tudom most már azt lett a divat hogy a kérdezőt lehordjuk, semmilyen körülmények között nem adunk neki igazat, eljátszuk a vizsgálóbizottság szerepét, és nulla infóval kijelentjük hogy nem válós amit ír. Érdekes teremtések járnak ide. :S :S
2022. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
82%
Mivel manapság a "gazdag tesós" kérdések tarolnak, ez az oka hogy egy újabbnak nem adnak hitelt. Sajnos.
2022. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!