Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy ki...

Csak én érzem úgy, hogy ki kéne tagadni a nővéremet? 18.f

Figyelt kérdés

Annak idején a nővérem kb 3 éve összeismerkedett egy gazdag hapival akinek medencés luxus villája van és ez a napi felajánlotta a nővérem el, hogy költözzön hozzá szakítson meg velünk minden kapcsolatot és azt csinál vele amit csak akar természetesen némi pénzért is cserébe de ezért a nővéremnek mindent fel kellet adnia.

Fel is adott mindent.

Feladta a munkáját a családját mindenét azért, hogy ennek az embernek a privát k.rvája legyen.

Adott neki havonta 350 ezret meg nyilván a villában élhetett és ezért már röpült is az emberhez, lecserélte a számát és velünk 3 éven át nem beszélt egészen idáig amíg az ember közölte vele, hogy nem tart igényt a további szolgálataira és pakoljon össze és menjen. Majd ezután felhívta a szüleimet akik visszafogadták.

Hát ezen nagyon elképedtem.

Faképnél hagyott minket de vissza fogadták.

A nagypapánk meghalt és a temetésére se ment el pedig tudta, hogy meghalt de visszafogadták.

Én nem tudok vele olyan lenni mintha nem történt volna semmi. Erre felajánlotta, hogy 10 milliója volt amikor kidobta, hogy kárpótlásért a felét odaadja nekem.

Mondtam ne haragudj én nem egy üzletember vagyok és a szeretet pénzért nem pótolható engem ezzel nem veszel meg, dugd fel magadnak.


2022. júl. 17. 18:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem érthető, ahogy érzel, de a szüleidre is igaz, hogy úgy viszonyulnak hozzá, ahogy ők gondolják. Köztük erősebb a kötelék, mégis a gyerekük.
2022. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
mese habbal
2022. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Én meg idősebb korosztály vagyok és nem hiszem el ezt a mesét.

Ha igaz is lenne, te ott nem vagy családfő, hogy te döntsd el hogy kit kell kitagadni.

Én egy irigy testvért látok, aki az anyagi részével van elfoglalva és ha igazat is regéltél akkor neked az fáj hogy ő mennyi pénzt kapott meg milyen luxusban élt.

Te most azért akarsz harcolni hogy ki legyen tagadva, hogy neked több jusson majd.

Nem ment el a nagypapa temetésére, hidd el hogy ennél sokkal nagyobb bakit is el szoktak nézni a szülők.

2022. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Esti mese.
2022. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Szép mese
2022. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
73%
Ezért kitagadnád a nővéred? Nem vagy normális...
2022. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Bocsass meg neki,nem vagy te senki,hogy itelkezzel felette! Meg jo hogy a szuleid normalisak es visszafogadtak
2022. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a sztorit csak kitaláltad és valójában meg sem történt és lehet valójában a tesódat sem akarod kitagadni, már ha van, csak nyilván egy untakozó iskolás lehetsz aki nem tud mit kezdeni magával a nyári szünetben.


Több értelme lenne ha ezt a sztorit amit kitaláltál kidolgoznád normálisan és írnál belőle valami kis történetet például normálisan kidolgozva és közzé tennéd egy arra való helyen és nem itt, akkor lehet többen fogják értékelni.

2022. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
45%

Igen, csak te érzed úgy.

Lehet, hogy hibát követett el, de az a te jellemhibádra vall, hogy rögtön jössz ítélkezni a 18 évnyi mega-élettapasztalatoddal.

Majd a szüleid tudják, mi merre meddig.

Végső soron 3 év alatt összegyűjtött 10 milliót. Annyiból már egy szerény kis lakást is vehet vidéken és élhet boldogan. Jó fizetéssel is nehéz összeszedni ennyi pénzt: tehát nem költötte el, amit kapott, hanem félre tette. Valahol nyilván csúnya dolog megszakítani a cswaládal a kapcsolatot, de azért elgondolkoztad, h milyen család az olyan, amiből valaki ennyire menekülne. Végül is akinek ilyen öccse van... Nehéz lehet.

2022. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%
Egyetlen eleme sincs ennek a történetnek ami legalább félig hihető lenne.
2022. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!