Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy ki...

Csak én érzem úgy, hogy ki kéne tagadni a nővéremet? 18.f

Figyelt kérdés

Annak idején a nővérem kb 3 éve összeismerkedett egy gazdag hapival akinek medencés luxus villája van és ez a napi felajánlotta a nővérem el, hogy költözzön hozzá szakítson meg velünk minden kapcsolatot és azt csinál vele amit csak akar természetesen némi pénzért is cserébe de ezért a nővéremnek mindent fel kellet adnia.

Fel is adott mindent.

Feladta a munkáját a családját mindenét azért, hogy ennek az embernek a privát k.rvája legyen.

Adott neki havonta 350 ezret meg nyilván a villában élhetett és ezért már röpült is az emberhez, lecserélte a számát és velünk 3 éven át nem beszélt egészen idáig amíg az ember közölte vele, hogy nem tart igényt a további szolgálataira és pakoljon össze és menjen. Majd ezután felhívta a szüleimet akik visszafogadták.

Hát ezen nagyon elképedtem.

Faképnél hagyott minket de vissza fogadták.

A nagypapánk meghalt és a temetésére se ment el pedig tudta, hogy meghalt de visszafogadták.

Én nem tudok vele olyan lenni mintha nem történt volna semmi. Erre felajánlotta, hogy 10 milliója volt amikor kidobta, hogy kárpótlásért a felét odaadja nekem.

Mondtam ne haragudj én nem egy üzletember vagyok és a szeretet pénzért nem pótolható engem ezzel nem veszel meg, dugd fel magadnak.


2022. júl. 17. 18:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
29%
Lukács 15
2022. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Hittem is addig (hiába meredek), amíg azt nem írtad, hogy tudott nagyapád haláláról. Ha mindenkivel megszakított minden kapcsolatot, számot is cserélt stb, akkor nem tudhatott semmiről.
2022. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%

Kamu-e a sztori vagy sem, azért igencsak hányok ettől a kettős mércétől (vagy inkább a kötelező jellegű kérdező csesztetéstől).

Bezzeg ha a kiscsaj írt volna ki kérdést, hogy “nem fogadott vissza a családom, mert 3 éve megszakítottam velük a kapcsolatot egy férfi miatt”, rögtön mindenki őt szapulná, hogy megérdemli, gondolkodott volna előbb. Rahedli kérdés van, ahol a gyerek szemétkedik, még ha nem is konkrétan ilyenekkel, ott érdekes módon nem ő van ennnnyire védve...

2022. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Neked nem kell megbocsátanod, ez a te saját döntésed, illetve nem is döntés, hogy mikor vagy képes, vagy képes vagy e ezt megbocsátani, nem magadra venni. Jóvá teszi e a testvéred a te szemedben. Azonban a szüleid döntése pedig nem a te kezedben van. Szerintem szép dolog a feltétel nélküli szeretet. Azt gondolom, a tesódnak lett pár év tapasztalata, egyszer élünk, nem követett el hatalmas bűnt. Te pedig majd máshogy állsz hozzá, ha úgy alakul (vagy nem).
2022. júl. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%
Van 10 milliója, és visszaköltözik a régi gyerekszobájába az öccse mellé, aki mindig is utálta. Andersenhez vagy Grimmhez van szerencsém? Esetleg Benedek Elek?
2022. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
34%
A nővéred egy prostituált, ez nem vitás. Azt, hogy ki kellene-e tagadni ezért azt nem tudom. Sajnos azt látom, hogy a mai világban egyre elfogadottabb az ilyesmi, ha valaki a testéből él. A régebbi időkben még azért szégyellni kellett ha valaki ilyesmihez folyamodott, ma viszont akár menőzni is lehet vele a barátnők előtt. Sokat változott a világ...
2022. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%
Ha valóban megfelelnek a leírtak a valóságnak, akkor szegény nővéred egy lúzer. Ismerős ügyvédtől tudom, hogy ilyen kapcsolatokból a nők egy méltányolható vagyonnal szoktak kilépni.
2022. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
86%
Szappanoperákban is megesik iylesmi...
2022. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az azért erős, hogy "ki kellene tagadni".

Igen,hibázott. Óriásit hibázott. De egy szülő, ha igazi szülő, támogatja a gyerekét, bármit is csinált. Meg kell beszélni a dolgokat, nem "kitagadni" a családtagunkat.


Számomra furán hangzik az, hogy te, mint öccs a kitagadást támogatnád, semmint a családi békét.


Nekem is van testvérem. Nem vagyunk túl jóban, a testvéremnek nem túl erős a kapcsolata a szüleinkkel, de sosem kívánnék kitagadást neki. Inkább elkerülöm, ha úgy érzem, hogy nincs hangulatom hozzá.

2022. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
38%
A nővéred egy tipikus hülye liba, aki pénzért bármit megtesz... undorító.
2022. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!