Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért üvölt egész nap egy...

Miért üvölt egész nap egy nyolcéves? Én a szomszéd vagyok :-(

Figyelt kérdés

...és papírvékonyak a falak. Kislány, játszottam és beszélgettem is már vele. Boldog, mindene megvan. Nem azért üvölt, mert verik, szeretik. Nem is beteg, nem autista, nem ADHD-s, semmi ilyen. Nem is hiperaktív, sőt inkább lassú mozgású, lusta.

De szerintem borzasztó neveletlen. Sajnos velem is, de persze én nem szólok rá, nem igazítom el. Sajnos a szülei sem.

Amit viszont már nem sokáig bírok idegekkel, hogy visítva, fejhangon kommunikál. Most nyári szünet van, most még rosszabb. Minden szavát értem, mert oldalszomszéd. Néha az anyja visszaüvölt, mert kikészíti, az apja kb soha nincs otthon.

Már kivagyok. Nem lehetek 0-24 fülesben a saját lakásomban.


2022. júl. 14. 11:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Attól hogy te nem látod, még bántalmazhatják.
2022. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Teljesen biztos, hogy nem!!
2022. júl. 14. 11:27
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Rólam is ezt hitték a szomszédok, közben meg rendszeresen, napi szinten bántottak. Apámat még mindig "áldott jó családszerető"embernek hitték, és sokszor úgy megütött hogy felállni se tudtam utána...
2022. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Üdv a panel életben :D nálam dettó ugyan ez... felettünk lévő nagyszülőkhöz jönnek a neveletlen gyerekek, eddig csak hétvégente, most nyári szünetben a hét 6 napján itt vannak. Éjfélkor szó szerint beremeg a mennyezet mert futkosnak és kiabálnak. Nem egyszer keltem erre fel. A nagyszülők meg leszarják, mert hogy pici kedvenc unokák stb. Amúgy a kérdésedre is válaszolva, pont azért csinálja ezt, mert a szülők nem nevelték meg.
2022. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk ovis kislány van a lépcsőházban, aki nonstop hisztizik, sír, visít. Fogalmam sincs miért csinálja, anyukája egy áldott jó türelmes asszony, apuka is, tuti nem bántják. És van, hogy éjjel nyitott ablaknál is arra ébredünk, hogy hisztizik, zokog.
2022. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
megválasztoltad a kérdésed. azért , mert borzasztó neveletlen. meg kéne nevelni az ilyen gyereket jól, aztán majd nem üvöltené fel a lakóközösséget.
2022. júl. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell ahhoz bántalmazni, hogy ordítson.

Valószínüleg csak kevés figyelmet kap.

2022. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Mert ráhagyják. 8 évesen már nem lenne szabad ilyennek lennie, valami van a háttérben, elhanyagolás, lelki bántás, vagy egyéb probléma. Normális gyerek nem visít folyamatosan. Lehet hogy nem foglalkoznak vele, szegény csak fel akarja hívni magára a figyelmet...

Azt nem értem hogy tudod megállni hogy ne szólj rá amikor veled van és neveletlen, gyakran idegenre jobban hallgatnak mint a saját szüleikre?

Vagy esetleg kérdezz rá, Klárika miért ordítasz folyamatosan?

2022. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Üdv a panelban.

Ne aggódj senkinek nem jó, itt az egyik lent bagózik, jön a füst, a másik liberál fiatalok állandóan buliznak, isznak aztán verekednek, harmadiknak a kutyája ugat állandóan, a fönti meg agarat tart lakásba, azt is hallani ahogy szalad. A cigányok meg Nótár Mary fanok, mi is gyakran hallgatjuk velük akaratunkon kívül.

2022. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem mész át ilyenkor szólni?
2022. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!