Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elcsesztem az életem, ha nem...

Elcsesztem az életem, ha nem gondolnak rám?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szülinapom, és anyukámon meg a férjemen kívül senki más nem köszöntött fel, ami rosszul esett, de vissza emlékezve már tavaly is így volt.

Igaz barátaim nincsenek, közeli rokonaim vannak, de még csak Messengeren sem kaptam egyiktől sem üzenetet, pedig én szoktak őket fel köszönteni.

Facebookon nincs kiírva, mikor van a szülinapom, pár éve kikapcsoltam, mert úgy gondoltam/gondolok felszínes köszöntéseket kapok, mert olyan is felköszöntött ekkor, akivel szinte életemben nem beszélek.

Mégis rosszul esett, hogy még az unokatesóim sem írnak, ha már a Facebook nem jelzi ki a szülinapom.

Ez azt jelenti, elcsesztem az életem? Nem szeret senki csak ez a két ember? Vagy igazán csak ők számítanak, a többivel ne vergődjek?

Titeket sokan köszöntenek meg? Ha nem, akkor mik az ezzel kapcsolatos érzéseitek?


2022. júl. 10. 05:54
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, szerintem az indokoltnál egy kicsit nagyobb jelentőséget tulajdonítasz a születésnapodnak. Jó, OK, szülinapod volt, néhányan nem köszöntöttek fel, akiktől számítottál volna rá. Rossz érzés, aláírom, de ez van, túl kell lépni rajta. Főleg úgy, hogy felnőtt vagy, nem egy tinilány.

De az, hogy te kérdést írsz ki a gyakorira emiatt, ráadásul úgy, hogy "elcseszted az életedet" meg "nem szeretnek téged", na az nettó hiszti és drámázás. Kínos.

2022. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Dehogy akartam meglepetés bulit, jézusom XD
2022. júl. 10. 21:09
 43/43 anonim ***** válasza:
89%
Én csak a férjem és a lányom születésnapját tudom fejből. Nem jegyzek meg jól dátumokat, így a Facebookot használom erre a célra. Attól még mindig szívből jön a köszöntésem.
2022. júl. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!