Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elcsesztem az életem, ha nem...

Elcsesztem az életem, ha nem gondolnak rám?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szülinapom, és anyukámon meg a férjemen kívül senki más nem köszöntött fel, ami rosszul esett, de vissza emlékezve már tavaly is így volt.

Igaz barátaim nincsenek, közeli rokonaim vannak, de még csak Messengeren sem kaptam egyiktől sem üzenetet, pedig én szoktak őket fel köszönteni.

Facebookon nincs kiírva, mikor van a szülinapom, pár éve kikapcsoltam, mert úgy gondoltam/gondolok felszínes köszöntéseket kapok, mert olyan is felköszöntött ekkor, akivel szinte életemben nem beszélek.

Mégis rosszul esett, hogy még az unokatesóim sem írnak, ha már a Facebook nem jelzi ki a szülinapom.

Ez azt jelenti, elcsesztem az életem? Nem szeret senki csak ez a két ember? Vagy igazán csak ők számítanak, a többivel ne vergődjek?

Titeket sokan köszöntenek meg? Ha nem, akkor mik az ezzel kapcsolatos érzéseitek?


2022. júl. 10. 05:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja és boldog születésnapot kívánok!
2022. júl. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
90%
Inkább kevesebb ember őszintén mint sok de csak képmutatásból.
2022. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
91%

FB-n én is kikapcsoltam, meg is értem hogy mások is kikapcsolják.

A névnapi "összegyűjtve az összes azonos keresztnevű ismerős" és "minden X nevű ismerősnek boldog névnapot kívánok" dolog is nagyon álságosnak tűnik.

A gesztus szép, de személytelen.

2022. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
82%
Vannak olyan emberek, akik azok kegyeiért ácsingóznak kik tojnak a fejükre.
2022. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
92%

Ha már előtte napokkal direkt mondogatnád meg utalgatnál a szülinapodra,akkor én se köszöntenélek fel,mert baromi idegesítő ez az elvárósdi. Márpedig írtad,hogy előtte szóba került...


Anyukád és a férjed pedig nem senkik,szerintem...

2022. júl. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
91%
Engem a szüleim (idén már sajnos csak az apukám), a húgom, a férjem szokott felköszönteni, az bevallom nagyon rosszul esne, ha ők elfelejtenék. Ezen kívül rokonok/ismerősök/kollégák/férjem családtagjai közül néhány, szóban vagy Messengeren(írni nem lehet a profilomra). Örülök neki, de különösebben nem érdekel, ha nem, mert nincs olyan szoros kapcsolatom senkivel a fentieken kívül. Facebookon kint van a dátum, ha nem lenne, lehet senki se köszöntene. Egyáltalán nem gondolnám elcseszettnek ilyen hülyeség miatt az életemet.
2022. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
91%

"Ez azt jelenti, elcsesztem az életem?"

Hány évesen bírsz ilyet kérdezni?

2022. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Ha azt akarnám, hogy sokan köszöntsenek fel, akkor Facebookon nem kapcsoltam volna ki ezt a funkciót!

Nem vagyok mártír, csak szarul esik hogy a 10 fős közeli családi körömben, csak anyukám és a férjem köszöntött fel úgy, hogy előtte három nappal beszéltük a többiekkel, szombaton lesz a szülinapom. És higyjétek el, itt nem arról van szó, hogy véletlen elfelejtették mert a munka miatt kiment a fejükből, pontosan tudom, hogy eszükben volt…

Nem, nem én célozgattam a szülinapomra, mert ők hozták fel, illetve kérdezték is, lesz e ünnepség, mert ez egy szép kerek szám amit betöltöttem.

2022. júl. 10. 18:44
 39/43 anonim ***** válasza:
88%
Azt hitted csapnak egy bulit neked, azért esik ilyen rosszul.
2022. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
83%

"szarul esik hogy a 10 fős közeli családi körömben"

A 10-ből hány tudja, hogy mennyire esik szarul?

2022. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!