Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elcsesztem az életem, ha nem...

Elcsesztem az életem, ha nem gondolnak rám?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a szülinapom, és anyukámon meg a férjemen kívül senki más nem köszöntött fel, ami rosszul esett, de vissza emlékezve már tavaly is így volt.

Igaz barátaim nincsenek, közeli rokonaim vannak, de még csak Messengeren sem kaptam egyiktől sem üzenetet, pedig én szoktak őket fel köszönteni.

Facebookon nincs kiírva, mikor van a szülinapom, pár éve kikapcsoltam, mert úgy gondoltam/gondolok felszínes köszöntéseket kapok, mert olyan is felköszöntött ekkor, akivel szinte életemben nem beszélek.

Mégis rosszul esett, hogy még az unokatesóim sem írnak, ha már a Facebook nem jelzi ki a szülinapom.

Ez azt jelenti, elcsesztem az életem? Nem szeret senki csak ez a két ember? Vagy igazán csak ők számítanak, a többivel ne vergődjek?

Titeket sokan köszöntenek meg? Ha nem, akkor mik az ezzel kapcsolatos érzéseitek?


2022. júl. 10. 05:54
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elrontva, miért lenne?

Nem hiszem hogy ezen múlna a törődés és a szeretet.


Egyébként Isten éltessen sokáig :)

2022. júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%

Nem mindenki tartja észben a dátumokat.


A családom szokott megkoszonteni, az pont elég.

2022. júl. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mindenki tartja fejben, de az unokatesóim nem sokkal idősebbek nálam, de a keresztanyám, nagynéném sem írt pár sort sem, és ez elkeserítő nekem :(
2022. júl. 10. 06:44
 4/43 anonim ***** válasza:
98%
Ha az életed célja az volt, hogy minél többen felköszöntsenek születésnapodon, akkor igen. Egyébként irreleváns az életed értékelése szempontjából.
2022. júl. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
22%
Te fel szoktad őket koszonteni?
2022. júl. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Fel
2022. júl. 10. 07:19
 7/43 anonim ***** válasza:
97%
Engem is csak a férjem és a gyerekeim szoktak felköszönteni. És egyáltalán nem csesztem el az életem.
2022. júl. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
97%

Isten éltessen! :)

Szerintem nincs elcseszve semmi. Bevallom, én sem tudom, hogy kinek mikor van a szülinapja, de ez egyáltalán nem tükrözi a hozzájuk fűződő érzéseim. Engem sokan szoktak köszönteni, ami igazán jólesik, de hidd el, amikor segítségre lenne szükségem, az a több száz ember sehol sem lenne, így aztán az a köszöntés már éppen nem változat semmin sem az életemben. Barátokat szerezni pedig sosem késő! :)

2022. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
97%
Van férjed, sokak párt sem tudnak találni és szerinted te cseszted el az életed?:D
2022. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Valószínű igazatok van, de akkor sem esik jól, főleg hogy az egyik unokatesómmal alig 3 napja beszéltük is, hogy szombaton lesz a születésnapom, szóval nem az van a háttérben, hogy nem tudta/ráfelejtett :(
2022. júl. 10. 07:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!