Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fajta családtípust...

Melyik fajta családtípust szeretnéd?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 20:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

"A házasságot általában mindig az akarja, aki kevesebbet keres a párjánál."


Micsoda marhaság....


Én speciel azért szeretném ( gyakorlatilag gyermekkorom óta ), hogy egy szerető párom legyen, akivel házasok leszünk és persze gyermek/gyermekek. Egyáltalán nem az anyagiak miatt, hanem régi módi inkább vagyok és ezt láttam példának, ezt tanultam normálisnak.... nyilván, lehet mondani, hogy "az csak egy papír", nem is ez tart minket össze, ez csak hagyomány.

2022. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Én gyereket nem szeretnék. Párt igen, de hogy most az házastársat jelent vagy “csak” egy élettársat… Nekem igazából sosem volt fontos az esküvő ( sem a papír, sem a ceremónia), de ha a párom szeretné belemennék.
2022. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
13%
8.:Mert ki akarna házasságot gyerekkel?
2022. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%
#13 Én :)
2022. júl. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
Én is.
2022. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19%
Csakhogy nincs olyan pap,aki hajlandó lenne összekötni egy ilyen frigyet,még akkor sem,ha a gyerek is beleegyezett,meg amúgyis itt nálunk törvénytelen.Ha gyerekkel akartok házasodni,menjetek ki Indiába,ott az a módi (sajnos).
2022. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
72%

Most te magadtól vagy ennyire ..... ( Inkább ki sem írom, lehet nem szabad ) vagy direkt tetteted?


Házasság gyerekkel... ha nem esett le ez annyit jelent, hogy házasságot köt két felnőtt és gyerekeik is lesznek, nem pedig egy gyerek lesz a házastárs...

2022. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
7/13-as, micsoda poén...nem is értem mit keresel még itt ilyen tehetséggel :)
2022. júl. 4. 23:42
 19/26 anonim ***** válasza:
60%
Ez esetben megnyugodtam.Azt hittem már hogy ennyi ember vállalja büszkén a perverz hajlamait.Hála Istennek akkor,a gyerekek megmenekültek.
2022. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem zárkózom el a házasság gondolatától de nem is minden vágyam. Gyerek meg abszolút off :)
2022. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!