Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szeretek...

Mit csináljak, ha szeretek piálni? Hetente egyszer-kétszer szoktam inni, nem keveset.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Igyál apám, ami belefér! Ne hetente kétszer, hanem mindennap! sokat, rengeteget. Legalább hamar elpusztítod magadat, a kicsi lehet, nem is emlékszik majd rád(ez a legjobb, amit, tehetsz vele).A párod is hamarabb túl lesz rajta, nem kell évekig néznie, ahogyan véged lesz. Csak gyorsan, ügyesen, hajrá!
2010. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Hetente max. 2X, nem minden nap.
2010. szept. 20. 21:09
 33/39 anonim ***** válasza:
Ma is ittál? Próbáld meg állni 2 hétig nem iszol ,ha nem bírod ki akaratod gyenge .A párod is ilyen vidáman fogja fel?
2010. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Aki rendszeresen iszik és szereti is az alkesz azért piálsz mert pár percre happy leszel tőle de minnél gyakrabban rugsz be annál inkább hozzászoksz és egyre több erősebb kell és már semmit se fogsz érezni, csak irtóra berugsz.
2010. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Kevés az információ!


Otthon iszol, vagy a kocsmában?

Egyedül iszol, vagy társasághoz kötődik az ivás?

Mennyit iszol 1-1 alkalommal? Nem mindegy, hogy 1-2 sört, vagy jól berúgsz...

Családi kasszának a rovására megy? Ez se mindegy.

Ha iszol, van olyan hatása, hogy agresszív vagy fárasztó hülye leszel?

Feleséged mit szól hozzá?

Feleségednek van-e ugyanilyen gyakorisággal szórakozási, kikapcsolódási lehetősége? Mivel azt írtad, hogy van egy kisbabátok, gondolom, nincs. Nekem rosszul esne, hogy én otthon gondozom a közös gyereket, és nem járok sehova, a férjem meg heti kétszer berúg. Szerintem ebben az élethelyzetben nem az ivásra kéne koncentrálni...

2010. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Ma nem ittam.
2010. szept. 21. 20:06
 37/39 anonim ***** válasza:
Hajrá holnap SE igyál !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Gratu! Minden nap írd meg! :)
2010. szept. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyapám minden nap megiszik fél deci (házi) pálinkát vagy egy deci (házi) bort (mindkettőt ő készíti saját szilvából, saját szőlőből), igaz, hogy 77 évesen már a szíve nem úgy üzemel, ahogy fiatalon, de ezen kívül életerős és egészséges, fát vág, ha épp a kórházban van ellenőrzésen, poénkodik a nővérkékkel, nem látszik rajta, hogy 77 éves, minimum 10 évet letagadhatna. Igaz, nála is előfordult, hogy berúgott, de nem rendszeresen.


Ennyi alkohol, amennyit ő megiszik 1 nap, még nem káros, sőt, azt mondják, bizonyos tekintetben még jótékony hatása is van.

2010. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!