Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szeretek...

Mit csináljak, ha szeretek piálni? Hetente egyszer-kétszer szoktam inni, nem keveset.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:20
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Akkor alkesz vagyok. Sejtettem. De legalább luxus-alkesz.
2010. szept. 20. 20:36
 12/39 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 20. 20:37
 13/39 anonim ***** válasza:
Akkor a párod most a babátokat gondozza, mikor ő felnő, akkor jössz Te, mindig lesz, akit pelenkázzon. Teljesen mindegy, hogy jó- vagy rosszkedvedben teszed tönkre a szervezetedet. Szép jövő.
2010. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Attól még nem kevésbé gusztustalan.
2010. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nagyon örömködsz itt, hogy te így meg úgy örömödben iszol, meg nincs semmi baj, de az ilyesmi úgy kicsúszik az ember irányítása alól, mint a sicc! Az alkohol tudatmódosító és függőséget okoz.

Családos ember vagy, legyen annyi felelősségtudatod, hogy tudatosan leteszel erről, mondjuk havi egyre (és szigorúan annyira) ritkítod az ivási alkalmakat. Egy szempillantás alatt a pokolban találod magad, ha nem vigyázol- és ami rosszabb, hogy a családodat is.


25/L - akinek a családjában van iszákos

2010. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Szia! Hiába örömödben iszol, az alkohol egy addiktív anyag. Függőséget okoz, nálad valószínűleg okozott is. Hagyd abba és ne igyál. Ha csak 1-1 sört innál azt mondanám nem gond, de te részegre iszod magad és kisbabád van. Nő vagy vagy férfi? Nézd, én komolyan mondom, hogy most hagyd abba, ameddig még nem szükséges hozzá segítség és ne lázadj a válaszok ellen, általában nincs igazuk, de most az van. Akinek az alkohol ilyen fokú örömet okoz, az hajlamos a függésre, főleg, ha még gyakorolja is. Én abbahagynám a helyedben, amilyen hamar csak tudom.
2010. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Ne igyál, a saját bőrömön tapasztalom, és másokon is látom. Tönkre fogja tenni a családodat, a párkapcsolatodat.
2010. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Hmm...a luxusalkesz keresztapám kőgazdag volt, aztán néhány év alatt földönfutóvá lett az egész családja, hála a kis szenvedélyének.
2010. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

És akkor havonta hányszor piáljak? Most kb. 8-szor iszok.

2X hetente.

2010. szept. 20. 20:41
 20/39 anonim ***** válasza:
Na, látod: itt van az eb elhantolva! Azért iszol, mert szeretsz inni. Alkoholista vagy, akárhogy is szépitjük!
2010. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!