Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt nejem (60+) panelból...

Volt nejem (60+) panelból családi házba költözik és a falunkban A mellettem lévő házat szemelte ki. Elmondjam e a városban élő barátnőmnek ezt most, vagy csak ha már biztos lesz?

Figyelt kérdés
Én nem tervezem felújítani a kapcsolatot olyan szinten a volt nejemmel, mint el válásunk előtt volt.... Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk, ha ide költözik is biztosan úgy marad.... Nekem a barátnőm fontos.... De a volt nem sem idegen (A szexen kívül) szinte bármi belefér. Több mint húsz évig együtt éltünk házasságban, vannak felnőtt gyermekeink.
2022. jún. 30. 11:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
92%

Az tuti, hogy az ex nej akar valamit, különben nem költözne a szomszédba! :))


Nem is értem, hogy gondoltad ezt, mert ha igazán szereted a barátnődet, akkor eleve lebeszélnéd az exedet erről az őrültségről és másrészt meg nem akarnál titkolózni előtte egy percig sem. Harmadrészt meg exekkel nem haverkodunk.


Engem az jobban zavar, hogy téged nem az zavar, hogy az exed a szomszédba költözik, hanem hogy mikor mond el a barinődnek....


Már eleve azt sem értem, hogy ha ilyen jó az exeddel a kapcsolat, akkor miért kellett elválnotok és miért nem jöttök megint össze?!


Azt ugye tudod, hogy ha melléd költözik, akkor ott előbb-utóbb más is lesz a jószomszédi viszonyon kívül?! ;)


A barátnő helyében én lelécelnék s ezt nem várnám meg!

Na meg aztán az úgysem akar melletted elköteleződni, szóval szerintem már kikfircoltátok egymást s jobb egy komolyabb kapcsolat.

2022. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nagyon hihető, hogy az exfeleséged pont melletted akar házat venni..
2022. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
72%
El lehet mondabni, de nem kell túl nagy feneket keríteni neki.
2022. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%

ne szólj szám, nem fáj fejem...

mondj igazat, betörik a fejed..

amiről nem tudunk, az nem fáj..

amiről nem beszélünk, az nincs is..


Legyen ennyi elég az intelmekből..ha elmondod a barátnődnek, akkor szelet vetsz...és a te kapcsolatod meg is pecsételődött.


Szóval maradj csendben, soha ne beszélj a volt nejedről...de a volt nejednek sem a barátnődről...


Ha mégis, akkor idővel szép nagy vihar kerekedik..


Kell ez? ugye nem?


Naugye.

2022. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
#24 Itt az a baj, hogy a volt felesége a szomszédba akar költözni. Ha ez megvalósul, azt nem lehet elhallgatni. Más vonatkozásában tényleg igazad van, nekem feláll a szőr a hátamon, mikor a barátom a volt feleségét emlegeti, neki meg rólam mesél.
2022. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!!

Volt is itt, megnézte a házat, de nem tetszett neki bizonyos praktikus/nem praktikus okokból....így aztán megúsztuk a bonyodalmat.

Köszi....köszi!!

2022. júl. 17. 17:44
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Szuper!!! Az ügy elintézte magát..
2022. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!