Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt nejem (60+) panelból...

Volt nejem (60+) panelból családi házba költözik és a falunkban A mellettem lévő házat szemelte ki. Elmondjam e a városban élő barátnőmnek ezt most, vagy csak ha már biztos lesz?

Figyelt kérdés
Én nem tervezem felújítani a kapcsolatot olyan szinten a volt nejemmel, mint el válásunk előtt volt.... Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk, ha ide költözik is biztosan úgy marad.... Nekem a barátnőm fontos.... De a volt nem sem idegen (A szexen kívül) szinte bármi belefér. Több mint húsz évig együtt éltünk házasságban, vannak felnőtt gyermekeink.
2022. jún. 30. 11:33
1 2 3
 11/27 Morzsi007 ***** válasza:
71%
Az egész elég fura. Pont szomszédok lennétek. Kicsi a világ.
2022. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
20%
Akkor mondd el,amikor megvette a szomszéd házat. Előtte minek idegesíteni? Ha a barátnődnek nem tetszene a dolog, az befolyásolná az exed a házvásárlásban? Ha nem, akkor felesleges most elmondani. Szerintem is furcsa, hogy pont a te szomszédod lesz, nekem ez nagyon nem tetszene.
2022. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha én lennék a barátnőd helyében, és azt látnám, hogy velem nem akarsz összeköltözni, de az exfeleséged a szomszédodban vesz házat, ahol sok időt töltesz, biztosan elhidegülnék tőled. Nem zörög a haraszt, ha nem fúj a szél - ami sárga, totyog és hápog, azt lehet másnak nevezni, de az bizony kacsa. A jelen barátnődet kevésbé igényled, mint az exet, és ez mindenkinek rosszul esne.
2022. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%
Az exed tenni fog róla, hogy a jelenlegi barátnőd felháborodjon, és otthagyjon téged. Majd meglátod.
2022. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%

13-as: most a kérdezö mit tehetne arról, hogy az exe- odaköltözik a szomszédba? NEM ö költözteti oda, nem ö hívta, az ex akar odamenni

Hogy neked ebböl hogy jön az le, hogy a kérdezönek az ex fontosabb, mint a barátnö, teljesen elképzelhetetlen.

2022. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%

"Szomszéd házat akarja megvenni."


Egy biztos, hogy az exednek tervei vannak -veled.


Ha elmondod, bizonytalanságot keltesz a barátnődben még akkor is, ha nem lesz belőle semmi.

Helyedben megvárnám, hogy hogy alakulnak a dolgok -tartva a szomszéddal a kapcsolatot-, s ha látnám, hogy komoly, akkor mondanám el.

2022. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%

Pedig jobb errol most 3 honapsan beszelni mint 6 honaposan. Akkor joggal vagna pofan:-) :-)

Lenyeg a talalas, ha azt akarod tudni mennyire toleralna:

szivem kepzeld mar az egyik utcabeli mondta, hogy a volt nejem megneztem a mellettem levo elado hazat, es allitolag ide koltozne, sajnos meg nem tudtam megkerdezni tole ez most komoly? Szivem, te mit tennel a helyemben, milyen lenne egy iylen szitu neked, ha veled tortenne?

Aztan biztos elmondja...


Amugy meg ha melled koltozik a feleseged akkor azt azert ne mondd mar veletlennek...vagy ez egy egyutcas falu (azaz annyira videk:-)), es csak az az egy haz elado. Mert biztos van mas is a hatterben.

Vagy a megmaradt kapcsolat ennyire nagyon jo (hogy a szex csak azert nincs benne mert a volt nejed mar total menopauzas es massal se szexel, nem csak veled nem). Friss baratnokent ha nagyon nem tetszene a helyzet es foleg a te talalasod, akkor pattannek, de ha jol ertem o is inkabb csak hobbibol van veled, mintsem hosszutavra 80 evesen pelenkazni l.


Bocs nem akartam banto lenni, csak eleg sok furasagot lattam mar eletemben😃

2022. jún. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%

El kell mondanod, mielőtt mástól tudja meg. Mindenesetre ha a volt feleséged a szomszédba költözik, az bizony feszültség forrása lesz. Leginkább azért, mert ahogy írtad, nagyon jó a kapcsolatotok. Nem szeretnék vészmadár lenni, de könnyen lehet, hogy a barátnőd ezt nem fogja tolerálni. Sajnálom, hogy ezt kellett mondanom.

N

2022. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
Ha te nem választasz az ex és a barátnő között, a volt feleséged fogja elintézni. Hidd el, egy nő tud olyan vérforraló dolgokat csinálni, amitől a másik se perc alatt bőröndöstül távozik. A volt feleséged visszaszerez téged, jelen kapcsolatod már csak rövid ideig marad fenn e körülmények okán.
2022. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem inkább most mondd, ha ideges is lesz, de végül mégsem költözik oda a volt nejed, akkor majd megnyugszik, és együtt örültök.

Ha komollyá válik a költözési szándék, valószínűleg úgyis kisül majd, hogy te jóval korábban tudtad, csak nem említetted. Na, az a ciki.

Az a hozzáállás, hogy azért nem mondod hogy ne legyen ideges, teljesen tévút (hülye férfi logika, nem is értem). Mikor megtudja, nem a tény miatt lesz ideges, hanem amiatt, hogy addig titkolóztál, mert a titkolózás azt mutatja, hogy nagy érzelmi hatást gyakorolt rád a dolog, méghozzá olyan irányút, amit rejtegetned kell a barátnőd előtt. Meg azt is, hogy csak akkor mondod el, mikor már elkerülhetetlen hogy kitudódjon, enélkül pedig meg ki tudja meddig titkolóztál volna még.

2022. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!