Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok vele lenni. Mi...

Nem tudok vele lenni. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves fiam. Az anyukájával elváltunk és nálam maradt a gyerek. Nem tudom neki odaadni mert el se tudná tartani. Engem egy ideig szeretett utána pedig csak a pénz miatt maradt velem én meg meguntam. Délelőtt oviba van és ott is alszik utána pedig az egyik haverom elmegy érte. Mindig sietek haza de nem tudok olyan hamar itthon lenni és nincs túl sok szabadnapom (kamionos vagyok). Nem akarom hogy apa nélkül nőjön fel vagy valami ilyesmi. Az a baj h nem találok más munkát pedig már sokszor kerestem. Az én apám már meghalt de még anyám él csak messzebb, a másik nagyapa meg egész nap a kocsmába ül és sörözik. Amikor tudom viszem magammal h többet legyünk együtt de nem tudom mindig vinni. Más nem nagyon van akire ráhagyhatnám és nem akarom hogy idősebb korába büdös drogos, alkoholista, sittes istenfäsza legyen. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

31/F


2010. szept. 20. 17:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
még mindig nemértem, anyjával miértnem lehetne megegyezni?
2010. szept. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyik ovis társ anyukájával kéne beszélned. Igy a kisgyerek is megfelelő társaságba lenne, vele egykorú gyerekkel, társsal. De a nagyi is jó ötlet. De ide is hozhatod :), imádom a gyerekeket :)
2010. szept. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én meg mondjuk azt nem értem, hogy amikor te nem tudsz vele lenni, miért nem az anyja van vele? És azt, hogy nem is tudná eltartani, ki mondta? Ő, vagy te?
2010. szept. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hol laktok? :)
2010. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ha ismernétek a nőt tudnátok h miért. Azt mondta h nem akarja h vele lakjon. Amúgy is tök szar házba lakik és anyagilag se áll valami jól.
2010. szept. 20. 18:54
 16/17 A kérdező kommentje:
Mádon
2010. szept. 20. 18:55
 17/17 anonim ***** válasza:
Igen meglepődtem mert figyelmetlenek vagytok.
2010. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!