Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok vele lenni. Mi...

Nem tudok vele lenni. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy 5 éves fiam. Az anyukájával elváltunk és nálam maradt a gyerek. Nem tudom neki odaadni mert el se tudná tartani. Engem egy ideig szeretett utána pedig csak a pénz miatt maradt velem én meg meguntam. Délelőtt oviba van és ott is alszik utána pedig az egyik haverom elmegy érte. Mindig sietek haza de nem tudok olyan hamar itthon lenni és nincs túl sok szabadnapom (kamionos vagyok). Nem akarom hogy apa nélkül nőjön fel vagy valami ilyesmi. Az a baj h nem találok más munkát pedig már sokszor kerestem. Az én apám már meghalt de még anyám él csak messzebb, a másik nagyapa meg egész nap a kocsmába ül és sörözik. Amikor tudom viszem magammal h többet legyünk együtt de nem tudom mindig vinni. Más nem nagyon van akire ráhagyhatnám és nem akarom hogy idősebb korába büdös drogos, alkoholista, sittes istenfäsza legyen. Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

31/F


2010. szept. 20. 17:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

1.nem kell gyereketcsinálni ha nem tudsz vele foglalkozni..

2.ne vidd magaddal megölni

3.én is elválnék egy kamionostól mert utálatos mindegyik

ennyííí

2010. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
fizess gyerektartást az anyjának annak fejében, hogy ha van szabadidőd bármikor vele lehess, igy nem marad egyedül, és te is láthatod...
2010. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Háát nem tudom...

Talán tényleg nem kellene kamionosnak lenned..:S

Keress más munkát, de tényleg, mertt ha naon nem foglalkozol vele, akkor tényleg egy nagy senki lesz :$$

Ismerem az érzést...az én szüleim is nagyo elhanyagolnak. Dolgoznak állandóan, én pedig azt csinálok amit akarok... mident megkapok, és ez így nem jó, de nem tehetek semmit.:$

2010. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%

Az első egy ostoba,hülye nő!

Keress valakit,aki napközben a fiaddal van. Esetleg egy idősebb nő,vagy az anyukád költözzön hozzátok! Az anyára ne bízd,mert a pénzért sem fog a fiával foglalkozni. Arról nem is beszélve,hogy mire tanítaná.

2010. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De nem találok másikat. Már évek óta keresek de nincs. Így is örüljek h legalább kamionosnak jó vagyok. Amikor itthon vagyok akkor mindig vele vagyok (most is) és nem kap meg mindent és nem csinálhatja azt amit akar. Vagyis még nem csinálja azt..
2010. szept. 20. 17:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért utálatos minden kamionos? Valószínű egy tizenéves kiscsaj lehet a kedves első válaszoló, akit párszor ledudált az útszélen egy csúnya cukrosbácsi.

Kedves kérdező, mi lenne, habébiszittert fogadnál?

2010. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kedves barátom is kamionosként dolgozott,és a kislányát egyedül nevelte..Ma a kislány kész hölgy aki boldog házasságban él..Mai napig szereti az apját..Nem minden férfi rossz ember,ahogy nem minden kamionos rossz..Ez is csak egy munka..

Egyébként a kamionos ismerősöm úgy oldotta meg,hogy először fizetett egy idősebb hölgynek akinek szintén ugyanabba az oviba járt az unokája..( a két kislány barátok voltak) Amikor nem tudott a lányával lenni,akkor a nénike vigyázott rá..

Én tanácsom,hogy ha vannak olyan napok amikor nem tudsz a fiadra vigyázni akkor alkalmazzál egy idős nénit aki vigyáz rá(a pénz nekik is jól jön) így legalább te is nyugodt lehetsz hiszen jó kezekben van,és a fiad is kap egy pótmamát..

2010. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
SZerintem nézz egy babysittert,valami komolyabb nőt,aki akár mindig ott van. Amolyan fizetős pótanyát.
2010. szept. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerinted 5 éve honnan tudtam volna h ez lesz?

Amikor velem van akkor jobban figyelek. Meglepődtél?

Ne csodálkozz h dudálnak. Én is szoktam. Az azt jelenti h húzzál lejjebb mert elcsaplak. Az elindulásról meg csak annyit h szerintem a kamion előtt fékeznek és rakottan elég nehéz elindulni én is néha szerencsétlent csak gyilkolom a parton. Amúgy képzeld én is szoktam szidni a hülye személyautósokat (tisztelet a kivételnek) mert azok is előznek utána meg mennek kemény 50el és előzni se tudok. Na akkor idegbeteg leszek ha sietek

2010. szept. 20. 17:55
 10/17 A kérdező kommentje:
Amúgy az a néni nem is rossz ötlet
2010. szept. 20. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!