Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van lelkiismeret furdalá...

Miért van lelkiismeret furdalásom a családi látogatás rövidsége miatt?

Figyelt kérdés

Hétköznap dolgozom, a hétvégén szeretek pihenni, de van hétvége amikor családom látogatom. Mondjuk 3-4 hetente elvonatozok hozzàjuk és ott töltök kb 5-6 órát. Kisgyerekek is van , akikkel játszom.


Ha jövök el, a felnőtt megkérdezi miért rohansz? Tán nem érzed magad jól nálunk? Miért nem alszol itt? Máshol inkább aludnàl, de nálunk nem?


Frusztrálnak ezek a kérdések … mondom hogy saját àgyamban jobban alszom, illetve még otthon takarítanom is kell és fel kell készülnöm a következő hètre is. Erre a válasz, hogy nekik rövidebb pihenő is elég…

Illetve persze pihenjek de közben ne feledkezzek meg a családról sem.

Pont hogy összegyűjtöm az energiát hogy néha menjek hozzájuk.. értem én hogy jó ha ott vagyok. De pár óra elèg … és most számon kértek h az a baj h gyerekek vannak??

Nem baj, játszom velük szívesen de ha inkább pihennék akkor miért kell érzelmileg így zsarolni?


Vagy ti hogy gondoljátok? Kevés az idő , amit a rokonokra szánok?


2022. jún. 24. 16:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%
6.: Persze, az ember el se költözzön, le se váljon, csak azért, mert bizonyos családtagok nem tudják elfogadni az élet rendjét. 🤦
2022. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
9%
Hát, 3-4 hetente 5-6 óra az nem sok, megertem őket, hogy többet szeretnének. Nyilván mindenki q saját ágyában alszik legjobban - de nyaralni se mész soha?
2022. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

"bekel valamit kamuzni, hogy muszály"

no comment erősen...

2022. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%

"Persze, az ember el se költözzön, le se váljon"

A leválás nem helyrajzi kérdés. Akinek ahhoz el kell költözni, az még nem vált le. Aki levált, annak az se gond, ha a közelben lakik továbbra is: úgy is tud önálló életet élni úgy, ahogy ő szeretné.

2022. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg nekik, hogy ha annyira látni akarnak, utazzanak ők hozzád. Sosem értettem, miért a gyereknek kell mindig utazni. Én sokszor már majdnem sírtam, annyira szar volt bumlizni busszal meg vonattal, a szüleimnek meg ott az autó a segge alatt, de csak a hiszti megy, hogy ők miért nem tudnak utazni.
2022. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Testvér, 2 kisgyerekkel.

Ha hívom őket valószínű felhozza hogy kisgyerekekkel utazni nem olyan könnyű, mint nekem átvonatozni.

2022. jún. 24. 18:36
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

"Ha hívom őket valószínű felhozza hogy kisgyerekekkel utazni nem olyan könnyű, mint nekem átvonatozni."

Ami igaz is, lássuk be. De attól még ők is mehetnek hozzád időnként. Mondjuk négyszer te, egyszer ők, vagy ilyesmi arányban. Van ilyen, vagy ők sose mennek?

2022. jún. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

16:

Ez meg csak duma:

Nem egy kisgyerekes családot látok a vonaton ők is megoldják valahogy.

Minket is vittek kicsiként mindenfele úgy, hogy nem volt autónk.

2022. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
20%

"Ez meg csak duma"

Milyen gyakran vonatozol kisgyerekekkel?

2022. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs lehetősg többre akkor nem kell emiatt rosszul érezned amgad.
2022. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!