Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki lehúzta a...

Van itt olyan, aki lehúzta a karrierjét a klotyón egy beteg hozzátartozó miatt?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt elviselni?
2022. jún. 19. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen. De soha nem bántam meg, és újra ezt a döntést hoznám.
2022. jún. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Az élet sajnos nagy gci... Esetleg ápolót, gondozot nem tudtok fizetni? Alapítványok? Caritas vagy máltai? Hospice? (Nem csak haldoklokkal.foglalkoznak)
2022. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekemen és a férjemen kívül senki másért nem áldoznám fel se a karrierem, se az életem, se semmit. Te döntesz.
2022. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Kifejtenéd bővebben?
2022. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

3

A gyerekért sem mindig. Ismerek olyan családot, ahol megtartották a súlyosan szellemi fogyatékos, mozgásképtelen gyereket. Én olyan fájdalmat és kiégett szemeket még soha életemben nem láttam, mint azokat a szülőkét. Csoda, hogy nem lettek inkább öngyilkosok. Inkább a teher, hogy intézetbe adtam, semmint hogy még két életet tönkretegyek.

2022. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

A gyerekemert ugy tunik lehuztam a klotyon a karrieremet. Ez van. Ezt dobta a gep. Ha kozvetlen hozzatartoz, akkor nem.nagyon tudsz merlegelni. Azt megteheted, hogy valahogy bebiztositod magad, keszitesz a es b es c tervet. Peldaul ok 1 evig apolod, de azalatt felsofoku nyelvvizsgat szerzel vagy online vegzel tanfolyamokat. Es mikor letelii az 1 ev visszamesz vagy mesz valahova. Szervezes kerdese az egesz. Meg ebben a vilagban, hacsak nem.valami 40 pluszos vagy, akkor barmikor barhova mehetsz es secperc alatt epithetsz uj karriert. Ha 40 felett vagy akkor mar kerdeses, de ott se pehetetlen, foleg ha elotte mar valahova eljutottal par helyen letetted a nevedet a szakmadban.

Szoval ha mar otthon kel apolnod valakit, akkor terezd meg meddig vagy hajlando csinalni es utana hol folytatod a te helyed meg ki veszi at. Az is lehet, aki most nem akar meg be vagy elmenni apoltnak, az pl 1 ev utan majd keri dugd be valahova..

2022. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megpróbálsz másik akrriert összehozni.
2022. jún. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Már mindegy, szerencsére jó tíz évvel később végre élhetem azt az életet, amelyet akartam.
2022. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
5. Ez mind szép és jó, hogy a fizikai világban nem cseszed el az életedet, élheted azt tovább "normálisan", de a másik esetben viszont ott lesz veled egész életedben a bűntudat (akár észreveszed, akár elnyomod magadban), hogy mit csináltál. És folyamatos súlyos ügy miatt magunkban elnyomott bűntudattal se sokkal jobb élni az életünket. A lelkünket mérgezi folyamatosan, hiába papíron úgy tűnik külső szemmel ezzel csináltuk a jobb üzletet.
2022. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!