Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon szemét...

Szerintetek nagyon szemét vagyok? :/

Figyelt kérdés

Van egy 18 éves nővérem (csak anyáról vagyunk tesók) aki még velünk lakik. Apukám neki csak a nevelőapja vagy hogy is mondják ezt na mindegy. Szóval neki van egy barátja (hívjuk most Pityunak) akivel már 4 éve járnak. A szüleim nem nagyon szeretik Pityut. Igazából én sem vagyok oda érte. Apukám kivételesen nem szereti de nem mondja és nem mutatja ki. Apukám mindig is sokat dolgozott és mai napig sokat dolgozik itthon is. Néha fával szoktunk fűteni és azt össze kell vágni és be kell hordani a helyére. Van egy család akikkel egész jóba vagyunk. Öregebbek anyukáméknál (több mint 10 évvel) és ott van egy fiú (hívjuk Janinak) aki tesómmal egyidős. Apa jól kijön Janival és sokkal jobban eltudná vele képzelni tesómat. Jani mindig jön nekünk segíteni valamit (van egy 18 éves unokatesóm és ő is szokott segíteni amikor ráér). Na szóval a múltkor jött Jani meg az apja segíteni összevágni a fát és behordani. Az a baj, hogy Pityu nagyon lusta ez az egyik oka, hogy nem szereti apa. Kb ennyi.


Én meg így tudom, hogy mi az amit nem szeretnek benne és én valahogy így akarok pár év múlva barátot "választani". Nagyjából Pityu ellenkezőjét. Azt szeretném, hogy szeressék a szüleim azt a pasit akivel majd összejövök mert én érezném magam a leghülyébben.

Szerintetek szemét vagyok? Mert én most annak érzem magam...

13/L


2010. szept. 19. 14:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél szemét?
2010. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Funktasztikus ***** válasza:
100%
látszik hogy még 13 vagy:) konkrétan nem értem az egészet hoyg miért lennél szemét....olvasd el és fogalmazd át a szöveget hoyg lehesen érteni:D
2010. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Pityu :'D XD
2010. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Pff :D
2010. szept. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szemét, csak még formálható...

Most alakul ki benned, milyen elvárásaid legyenek ilyen téren is.

2010. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért érzed magad szemétnek, mert nem szereted a Pityut, mert az egy lusta dög? Emiatt nem vagy az. Tesód megkérhetné rá, hogy segítsen legább az ő kedvéért.

Egy 5 év múlva lehet ám Te is olyan fiúba zúgsz bele, akit anyudék nem fognak naygon kedvelni, s valószínű te ezért nem fogod dobni őt! :)

"A"

2010. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Jok a meglatasaid, de tudod vannak am erzelmek is es azt nem a munka szeretetevel merik sajnos.


Megertem amit mondasz, de a Testvered elete az nem a Tied es nem a szuleide, tehat O fogja megteremteni a kis sorsat, es O fog benne elni, nem Ti. erre igy gondolj!


A Pityu lehet, hogy lusta, de van valami a szemeben, aminek a novered nem tud ellen allni, es Jani szemebol ez

viszont hianyzik. Erted?

2010. szept. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvasnam ennyi idos koromban...nallam Anyam hazassagai raktak be a kaput. Utaltam, hogy a mostohanoverem egy szemetlada az Anyammal es hogy Anyam az egesz eletet harcolva eli le. En elhataroztam, hogy en nem akarok ugy elni, hogy koldulnom kelljen a ferjem szereteteert, hogy az egy here es en legyek az akinek mindig mindenert meg kell dolgozni a ferj meg a kolke csak beleteszi a valagat...

En a Keresztapamat valasztottam ferfiidealnak, aki engem mindig nagyon szeretett es elfogadott.

Eltelt sok ido...Anyam meg mindig - de inkabb mar kevesbe - harcol, mostohanover kit erdekel, valasztottam egy mostohaapamhoz hasonlo mas hatan letrat megmaszo fax-t de tuladtam rajta idovel...es itt van. Az en szorgalmas szereto ferjem. Akinek en vagyok a vilag kozepe es en tisztelem es szeretem ot. Szepen elunk, csendben de nem unalmasan, elso babankat varjuk aki minden pillanatban itt lehet mar.

Nem vagy szemet es jo ha mar most tudatosan keresed a jot. Abban azert a tobbieknek is igazuk van, hogy nem tudhatod mit hoz a jovo. De neked legalabb van valami elkepzelesed a jorol es igyekszel afele orientalodni! Meg is fogod talalni de szamits arra, hogy kicsi az esely, ahogy az akkor jon amikor te azt elkepzelted.

A noveredre nem lehet raerolteni senki mast mint akit o is akar- ez az o elete. A tiedet elheted a magad valasztasa szerint.

2010. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy szemét! Sőt! :)

Nagyon jól gondolkodsz! :)

2010. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15:28-as összefoglalta a lényeget.:) Csak maradj is ilyen, ne hagyd, hogy a kortársaid megszédítsenek mindenféle hülyeséggel, maradj hű magadhoz!
2010. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!