Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámat kicsinálja a hugom,...

Anyámat kicsinálja a hugom, apámat meg az anyám, persze apám is hibás bőven, de ez van, mit tegyek, hogy az anyám jobban legyen? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szüleimnek sosem volt jó kapcsolatuk egymással, apám nehéz eset, enyhén(?) nárcisztikus jellem, múltban is sok problémájuk voltak együtt, de valahogy tengtek lengtek, persze boldogtalanul. Jött az első hugom, nem volt jobb a kapcsolat, de talán rosszabb sem, mert családi házba költöztünk, anyám elfoglalta magát a kertel, meg nyáron sokat foztunk kint sutogettunk, persze fater nem szereti a kinti ételeket, ezért nem is volt nagyon ott.


Aztán a húgom 10 éves lett, apám egyre kevesebbet keresett, anyám persze dolgozott. És jött talán a legrosszabb dolog, amit most pár olvasó csodálkozva fog olvasni, de megszületett a legkisebb húgom. Innentől a pokol. Másfél éve a kishugom semmi mást nem csinál, csak ordít, sikit, bug, nyög és tetejébe keveset is alszik.


Anyám persze kivan, meggyulolte a fatert már a terhesség alatt is. Itt megjegyzem jogosan, akik voltak terhesek tudják milyen rossz, ha van egy szag vagy íz vagy bármi ami irritáló és rosszul lesz tőle a nő, na most az anyám a hagyma szagától volt rosszul és elején még szépen mondta, utána már cirkusszal, persze fater ahogy szokta leszarta ezt és egész terhesség alatt mintha szándékosan, de nonsztop ezzel idegelte anyámat.


Na a hugom nonsztop hisztizik, én kívülallokent látom, hogy szándékosan csinálja, nyírja az anyámat és nincs el senkivel. Anyam persze mindenért a fatert okolja, olyanert is amiert nem kellene, de persze ettől megéri a pénzét


A kérdésem az, hogy mit csináljak? Anyám azt hiszi szülés utáni depressziós, de ez nem az, szimplán csak elfáradt. Nekem dolgoznom kell, mert anyam nem dolgozik anyaságin van, bölcsődébe nem meri rakni, mert nagyon hisztis a hugom, fater meg nem keres eleget, mert nem akarja felhagyni a kényelmes munkáját. Én annyit tudok tenni, hogy anyámnak küldök pénzt, mivel keveset kerestem muszáj volt elkezdenem dolgozni és kitanulni egy szakmunkát, amivel majd a későbbiekben jól lehet keresni, de fárasztó, de ha van megoldás, hogy egy kicsit is jobb legyen a helyzet, akkor megoldom, csak nem tudom mi az.


Köszönöm, hogy végig olvastad!


2022. jún. 11. 13:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

17 szándékosan szeretsz félre érteni igaz? Ha lusta vagy értelmezni vagy nem akarsz vagy mit tudom én akkor kérlek ne írj, köszi, szép napot.


18 mit jössz nekem ezzel? Mit osztok én? Én csak leírtam, hogy próbálom megérteni milyen rossz egy kismamának, jezusom, inkább hagyjuk. Olvasgasd amit írtam és fogd is fel, ha hozzá akarsz szólni a témához, de ha nem akarsz, vagy lusta vagy vagy valami, akkor nem kell támadni olyanokkal amit én pont nem követek el, köszi további szép napot


19 köszönöm, valaki érti, hogy miről van szó. Nehéz megérteni amit írok? Csak mert a többi hozzászólónak nem igazán sikerült... Egyedül megél belőle, de csak éppen hogy, csak nem kéne neki így hozzá állni, de valahogy kivan égve vagy nem tudom, nincsenek célok, csak úgy van magának...

Akkor nem mehet semmiképp oviba, ezt nem tudtam, köszönöm.


20 neked is csak egy mondatod volt értelmes a többi az olyan kb, mint aki nem olvas vagy nem fogja fel. Én vagyok a szerencsétlen, mert nem egy vadidegennek adom a pénzt az albérletért, hanem anyámnak? + Adok a kajaba? Szóval szerencsétlen vagyok, mert a 6-900 ezres fizetesembol adok a családnak 100ezret? És miért ne adjak, ha egyszer a házában lakok? Ki adhatná vadidegennek, de minek, ha én "bérlem"? Mindegy, ha nem akarsz értelmezni akkor szerintem ne válaszolj köszi :))

2022. jún. 12. 15:29
 22/23 anonim ***** válasza:
73%

Ja, hát azt nem mondtad, hogy otthon élsz. Ennyi fizetéssel normális ember már RÉG elhúzott volna ebből a mérgező környezetből.

És nem értettelek félre, de egy szóval nem írtad, hogy pasi vagy, a válaszodból meg, mikor írtad:" el nem tudom képzelni", totál az jön le, hogy értetlen vagy, nem hiszed el, hogy úgy van, ahogy anyád mondja.

Mindenki értelmes választ írt, de te nem akarod elfogadni a segítséget.

2022. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%
Azért vagy szerencsétlen, mert adnod kell, mert a szüleid képelenek megoldani. Sajnáltalak, he. De akkor dolgozz azért nyugodtan, hogy a felelőtlen, lusta szüleid élhessék tovább a felelőtlen, lusta életüket.
2022. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!