Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illetlenség, ha nem szeretnék...

Illetlenség, ha nem szeretnék koszorúslány lenni az előzményeket tekintve?

Figyelt kérdés

Mostohatestvérem esküvője lesz.

Régen, gyerekekként jóban voltunk nagyon, utána ez az ő részéről valamiért átment utálkozásba, piszkálódásba (nem vicces beszólogatások voltak, hanem rosszindulatú megjegyzések). A közös barátnőink őt követték, úgy utáltak ki 19-20 éves létükre, mint az óvodások.

Már felnőttünk, egyikükkel sincs semmi kontaktom, a mostohatestvéremmel is kb. karácsonykor találkozom csak.


Ennek ellenére azt szeretné, ha az ősszel tartandó esküvőjén én is koszorúslány lennék... Meg mondta, hogy előtte lesz lánybúcsús utazás, majd megírja a részleteket, de feltétlenül menjek arra is.

Nekem ehhez nincs kedvem az előzmények tekintetében, az az igazság.


Szerintetek illetlenség lenne, ha visszautasítanám ezt?

Az esküvőre ettől függetlenül mennék, meg nem akarom előadni a nagy drámát, de nem is szeretnék boldogan mosolyogni olyan lányok között, akik undorítóbbnál undorítóbb dolgokat csináltak velem, terjesztettek rólam.


2022. jún. 8. 13:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
97%
Én az előzmények ismeretében el se mennék. Nem vagyok az a típus aki tátott szájjal besétál a f@szerdőbe. Van egy olyan megérzésem hogy azért kért fel koszorúslánynak mert nincsenek barátnői, esetleg mert jól mutat a sok koszorúslány vagy csak szimplán szeretne még több embert hogy össze legyen dobva a bulinak a költsége.
2022. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
25%
Illetlenség lehet, de érthetö.
2022. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
96%

Mond neki meg hogy nem tudod vállalni.Indoklás nem kell.Ha megkérdezi miért nem akkor megmondod hogy nem érsz rá azt kész.

Én biztos nem vállalnám ezek után vagy fel sem venném neki a telefont se.

Lehet megint bszogatni akarnak vagy nincs akit ugráltasson:D

Esküvőre se mennék el jópofizni.Kit érdekelne az ő nagy napja miután ilyen bunkó volt:D

Mondanám hogy nem érek rá.Venné az adást az biztos.

Ha veszekedős és kérdezősködne miért nem vállalom akkor megmondanám hogy legyenek a barátnői a koszorúslányai ne én az előzmények miatt.

Ja és a karácsonyi jópofikat is kihagynám.Nem kötelező az sem ha nem vagy rá kíváncsi.

2022. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%

13: Ha valamit elvárnak, akkor azért cserébe tegyenek is le valamit az asztalra.

Ha nem tesznek le semmit, akkor ne is várjanak el semmit.

2022. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem érdekel az illem.


Ha valaki tahóskodik velem, legyen az rokon, vagy barátnő, így járt. Rám ne számítson többé.

2022. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy illetlenség.
2022. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

24!


Nem várja el senki, hogy elutazz vele. Elhiv, te pedig fizeted a koltsegeket. A lanybucsu költségeit nem a menyasszony fizeti.

2022. jún. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%
Na, mi lett végül?
2022. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
58%
Ki van tiltva.
2022. okt. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!