Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha nem...

Szerintetek gáz, ha nem lesznek egyforma koszorúslány-ruhák?

Figyelt kérdés

Húzgláták rá a szájukat, nem tetszett egyiknek se ugyanaz a szín, nehezen is megoldható, mert többen külföldön laknak, meg anyagilag sem állunk már olyan jól, muszáj lefaragjak 1-2 költségetk. Akkor gondoltam, hogy megmondom, hogy mindenki jöjjön amibe akar, amibe jól érzi magát, így midnenkinek egyszerűbb és én se költök a ruhákra.

De nem gáz ez? Nem fog hülyén kinézni, hogy minden lány más ruhában lesz?( 5 koszorúslány lesz)


2012. jún. 7. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy te mit gondolsz!

Nálunk pl a legkisebb a nővérem abroncsot is tett a ruhája alá. Engem baromira zavart, hogy nem egyformák - pedig a ruha ugyanaz volt -, de nem is készült olyan kép, ahol ez rendesen látszott volna.

2012. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan 10-13 éves lehettem amikor koszorúslány voltam egy rokon esküvőn. Ott is azt mondták, hogy mindenki abban megy amiben akar, 5-18 éves lányok voltak. Nekem varrattunk egy testhez simulóbb vajszínű ruhát, aztán amikor mentünk, láttam, hogy az összes többi lány piros, rózsaszín, világoskék ruhában van, de olyan csicsás, agyondíszített, hatalmas szoknyával, aztán végül nem is álltam be a sorba a koszorúslányokhoz. Azért szerintem néhány támpontot kéne adni. Unokatesómék esküvőjén, csak az volt megszabva, hogy vörös legyen, fiúknak vörös ing. Nem voltak egyformák a koszorúslányok a vörös árnyalatok is különböztek, de egységesnek tűntünk :D
2012. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!