Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok az a 20 év korkülönbség?

Sok az a 20 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsi vagyok a mai társadalom véleményére. 20 éves egyetemista lány vagyok,mindig különc voltam, sosem jöttem ki a korombeliekkel,túl kevesek voltak nekem mentálisan. A párom jövőre lesz 40, boldog vagyok mellette,kiegyensúlyozott, biztonságban érzem magamat mellette minden téren, úgy érzem valóban úgy kezel,ahogy azt egy nő megérdemli.Nincs és nem is volt felesége,sem gyereke,így nem szedek szét senkit,nem bántok meg, csak boldog vagyok vele. Egészséges családban nőttem fel,a szüleim együtt vannak,így apakomplexusom sincs. Bár kifejezettem jómódú, ezt a megismerkedésünk elején nem tudtam,tehát nem is ez motivált, nem ő tart el, dolgozok is egyetem mellett,hogy büszke lehessen rám, és nehogy érjenek a vádak,hogy a pénzéért vagyok vele. Ennek ellenére látom az utcán a rosszalló tekinteteket, tehát még mindig itt tart ez a világ? Vagy én élek álomvilágban? Pedig itt elolvasva néhány írást,sok nő lenne boldog,ha így nyilatkozhatna a kapcsolatáról.
2010. szept. 18. 23:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"

Vannak, akik kizárólag azért tanulnak, hogy a tudást egzisztenciára váltsák. Nekik egy diploma is sok. Vannak, akik azért tanulnak, hogy jobban értsék maguk körül a világot. Nekik 3 is kevés."


akik megakarják érteni világot, nem a mennyiségre mennek, diplomában sem, hanem a minőségre és abból elég egy max kettő.

2010. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
33%
Neked elég kettő. Ha a világot érteni akarod, az életedet ki kell tölteni tanulással.
2010. szept. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Tanuláshoz minek diploma? Gagyi diplomákból szoktak legtöbbször gyüjtögetni be sokat.
2010. szept. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 NoName0601 válasza:
44%

Szia!

Ugyanebben a cipőbnen járok: 21 éves vagy, párom 41. Lassan 4 hónapja ismerem, 2 hónapja leszünk együtt. Ugyanúgy egészségesnek tartom magam, apakomplexusom - gerintofíliám nincs.

Egyszerűen azért vagyok vele, mert már "belefáradtam" a korombeliek kicsapongó életmódjába. Eddig olyan srácokat fogtam ki a korosztályomból, akik mellett inkább "anyának" éreztem magam, mint "barátnőnek. Nincs arra szükségem, hogy a párom minden héten valahol részegen bulizzon, és könnyűszerrel lecseréljen egy nagyobb dekoltázzsal rendelkezőre.


A páromban megleltem azt az embert, aki a tenyerén hordoz és teljes mértékben tisztel, szinte rajong. Ő is ugyanúgy rossz tapasztalatokkal érkezett, csak neki erre kétszer annyi ideje volt. Így mondhatni, "két félszárnyú lény egymásra támaszkodva száll" :) És igen, ő már 2 hónap után is komoly terveket szövöget a jövővel kapcsolatban; én meg úgy vagyok vele, hogy állok elébe, majd az idő eldönti a dolgot. :)


Ne foglalkozz a korral kapcsolatos negatív megjegyzésekkel / megnézésekkel. Ránk is furán néznek, sőt, engem kifejezetten betegnek tituláltak ezért a kapcsolatért. Az a lényeg, hogy ha te jól érzed magad, akkor Isten áldása rátok, a többieknek meg K.U.S.S. (Magánélet - beleszólni tilos! :))


Hallgasd meg, amiket mondanak, esetleg gondolj bele, de semmiképp ne hagyd, hogy mások véleménye irányítsa a dolgot! :) Idővel úgyis kiderül, ha mégse működik a dolog, addig meg éljetek boldogan! :) Töltsetek együtt minél több időt, szeressétek egymást :)

2012. dec. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!