Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok az a 20 év korkülönbség?

Sok az a 20 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsi vagyok a mai társadalom véleményére. 20 éves egyetemista lány vagyok,mindig különc voltam, sosem jöttem ki a korombeliekkel,túl kevesek voltak nekem mentálisan. A párom jövőre lesz 40, boldog vagyok mellette,kiegyensúlyozott, biztonságban érzem magamat mellette minden téren, úgy érzem valóban úgy kezel,ahogy azt egy nő megérdemli.Nincs és nem is volt felesége,sem gyereke,így nem szedek szét senkit,nem bántok meg, csak boldog vagyok vele. Egészséges családban nőttem fel,a szüleim együtt vannak,így apakomplexusom sincs. Bár kifejezettem jómódú, ezt a megismerkedésünk elején nem tudtam,tehát nem is ez motivált, nem ő tart el, dolgozok is egyetem mellett,hogy büszke lehessen rám, és nehogy érjenek a vádak,hogy a pénzéért vagyok vele. Ennek ellenére látom az utcán a rosszalló tekinteteket, tehát még mindig itt tart ez a világ? Vagy én élek álomvilágban? Pedig itt elolvasva néhány írást,sok nő lenne boldog,ha így nyilatkozhatna a kapcsolatáról.
2010. szept. 18. 23:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
Ez később lesz majd gond, mikor te leszel egy erőteljes 40-es nő, ő meg egy nyugdíjas 60 feletti..De ha el tudod fogadni ezeket, akkor hajrá, én nem ítélem e, csak nem tartom jónak. Nekem az egészséges határ a 15 év.
2010. szept. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Uncsi, hogy mindig a pasik az idősebbek ennyivel.
2010. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha összhangban néznétek ki, nem néznének rátok furán, sok negyvenes pasi tök fiatalnak néz ki, unokatesóm is, igaz ő már majdnem ötven, és a felesége is 37 körüli, de ő is 23nak néz ki, kb.
2010. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
32%

Basszus, kit érdekel, hány éves, ha ennyire boldogok vagytok :)

De ami szerintem fontos lenne: ne vállaljatok még be gyereket, ne házasodjatok még össze, azzal várjatok még néhány évet, ne bánd meg később a dolgot!

2010. szept. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Ha tényleg boldogok vagytok, mit érdekel mások rosszallása?
2010. szept. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%

00:03! Csak nem az érett nőkre buksz?


Amúgy a kérdésre válaszolva szerintem sok. De mivel ez a Ti magánügyetek, ezért ennek az eldöntése nem az itt válaszolgatók joga. Ha szeretitek egymást, akkor miért ne? Nekem kívülállóként csak annyiban zavaró, hogy mi lesz szegény gyerekekkel? Ha például Te 25 évesen szülsz, akkor mire a gyerek befejezi az egyetemet (23 éves) arra az apa 68 éves lesz ha még él. De mivel ez ehhez tényleg semmi közöm (közünk), ezért én azt mondom, hogy sok boldogságot!

2010. szept. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
78%
Most jó. Bár, ha hosszú távon gondolkodsz, ha most azonnal teherbe ejtene, akkor 60 lenne, mikor az első(!) gyereketek éretségizik. Én fosnék, hogy miből járatjuk egyetemre..
2010. szept. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már nagyon unom ezeket az "érettebb vagyok a koromnál"-típusú embereket / kérdéseket...


Amúgy meg tudod te is nagyon jól, hogy sok a 20 év korkülönbség, meg mivel írod is, hogy sokan furcsán néznek rátok, ebből ki kellett volna hogy derüljön számodra a társadalom véleménye.

2010. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%

Apád lehetne...

Éljetek csak (!!!) élettárskánt.

Buliba ha elmész vele, akkor aszhihetik, hogy az apucikával mész bulizni...

2010. szept. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ő lehet, csak a zsenge korod miatt van veled, nem is érdekelnéd Te magad, ha 40 lennél, de ugyanilyen személyiség meg minden. Ezen gondolkoztál már?
2010. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!