Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok az a 20 év korkülönbség?

Sok az a 20 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsi vagyok a mai társadalom véleményére. 20 éves egyetemista lány vagyok,mindig különc voltam, sosem jöttem ki a korombeliekkel,túl kevesek voltak nekem mentálisan. A párom jövőre lesz 40, boldog vagyok mellette,kiegyensúlyozott, biztonságban érzem magamat mellette minden téren, úgy érzem valóban úgy kezel,ahogy azt egy nő megérdemli.Nincs és nem is volt felesége,sem gyereke,így nem szedek szét senkit,nem bántok meg, csak boldog vagyok vele. Egészséges családban nőttem fel,a szüleim együtt vannak,így apakomplexusom sincs. Bár kifejezettem jómódú, ezt a megismerkedésünk elején nem tudtam,tehát nem is ez motivált, nem ő tart el, dolgozok is egyetem mellett,hogy büszke lehessen rám, és nehogy érjenek a vádak,hogy a pénzéért vagyok vele. Ennek ellenére látom az utcán a rosszalló tekinteteket, tehát még mindig itt tart ez a világ? Vagy én élek álomvilágban? Pedig itt elolvasva néhány írást,sok nő lenne boldog,ha így nyilatkozhatna a kapcsolatáról.
2010. szept. 18. 23:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
01.02az anyját jó adtad elő ,hányas vagy?
2010. szept. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
01:04 nono 15-l. beljebb azért már nem olyan .
2010. szept. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan 15 évvel későbben is. Előttem szóló, te is ilyen idősödő pasi vagy?
2010. szept. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
01.52közel a 40 tudjuk miről beszélünk .
2010. szept. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen ismerkedtem meg a mostani férjemmel, aki akkor volt 36. Most én vagyok 36, Ő 52, 16 éve élünk együtt és boldogok vagyunk :) nem siettük el a házasságot, még csak három éve vagyunk házasok, gyereket nem tervezünk, de nekünk jó így és szexuális téren is megvan az összhang :)
2010. szept. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Valaki kérdezte, hogy miben nyilvánult meg a 20 évvel idősebb pasim selejtsége anno. Nehéz összefoglalni, mondjuk úgy, hogy hiába volt fú de tanult, fú de népszerű fú de mit tudom én, mint PÁR, egy selejt volt. Persze eleinte nem látszott, kellett vagy másfél év, mire elkezdtem meglátni, hogy ez egy gyökér.
2010. szept. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
gondolom azert te is egy mutatosabb csaj vagy. nem egy elhizott pattanasos .. amugy meg az olyan pasik akik ennyivel fiatalabb part valasztanak vagy kisebbsegi komplexusuk van es ezzel kompenzalnak vagy egyszeruen csak tudjak hogy egy 20 eves kislanyt konnyu iranyitani. van ilyen ferfi isnerosom aki csak 20 ev koruli csajokkal jar mert egyszerubb neki. nemkell elkotelezodni,o iranyitja a kapcsolatot.
2010. szept. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
90%

01:12

"Amúgy meg ha ütős a diploma minek kell belőle 3?"


Vannak, akik kizárólag azért tanulnak, hogy a tudást egzisztenciára váltsák. Nekik egy diploma is sok. Vannak, akik azért tanulnak, hogy jobban értsék maguk körül a világot. Nekik 3 is kevés.

2010. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 20 év majd később lesz gond. Egyébként nekem sok.
2010. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Tubarózsa ***** válasza:
100%

hali! én azt mondom most nem sok. késöbb 20-25év múlva lesz sok. az én páromról is hasonló dolgokat tudok mondani, h boldog vagyok vele, szeret, tisztel, szóval minden oké, ő is picit több mint 20évvel idősebb mint én. Felesége neki sincs és nem is volt, és gyereke sincs(bár az nem zavarna ha lenne) volt egy komoly kapcsolata, de vele szakítottak anno, (amikor én megismertem akkor már nem volt senkije, egyedülálló volt) 2éve vagyunk együtt, már a vőlegényem, és minden jól müködik. :) ugy h sok boldogságot!:)

20L

2010. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!