Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok az a 20 év korkülönbség?

Sok az a 20 év korkülönbség?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsi vagyok a mai társadalom véleményére. 20 éves egyetemista lány vagyok,mindig különc voltam, sosem jöttem ki a korombeliekkel,túl kevesek voltak nekem mentálisan. A párom jövőre lesz 40, boldog vagyok mellette,kiegyensúlyozott, biztonságban érzem magamat mellette minden téren, úgy érzem valóban úgy kezel,ahogy azt egy nő megérdemli.Nincs és nem is volt felesége,sem gyereke,így nem szedek szét senkit,nem bántok meg, csak boldog vagyok vele. Egészséges családban nőttem fel,a szüleim együtt vannak,így apakomplexusom sincs. Bár kifejezettem jómódú, ezt a megismerkedésünk elején nem tudtam,tehát nem is ez motivált, nem ő tart el, dolgozok is egyetem mellett,hogy büszke lehessen rám, és nehogy érjenek a vádak,hogy a pénzéért vagyok vele. Ennek ellenére látom az utcán a rosszalló tekinteteket, tehát még mindig itt tart ez a világ? Vagy én élek álomvilágban? Pedig itt elolvasva néhány írást,sok nő lenne boldog,ha így nyilatkozhatna a kapcsolatáról.
2010. szept. 18. 23:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért én a helyedben elgondolkodnék : egy 40 éves pasinak hogyan nem volt még eddig felesége, gyereke?!...


Valami itt nem stimmel!...

2010. szept. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasonló válaszokat adtam volna azt hiszem eddig én is,már világos,hogy abszolút csak az nem ítéli el, aki állt ezen az oldalon. De teljesen érthető mindkét oldal.
2010. szept. 19. 00:35
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
00.32 dettó. nekem volt 20évvel idősebb pasim, akinek még nem volt se felesége se gyereke és tényleg kiderült, hogy selejt. Pedig eleinte én is úgy oda voltam.
2010. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

előzőnek:

miben nyilvánult meg a selejtessége?

2010. szept. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
nem adok 5 évet, és másként fogod gondolni gyökeresen. Még akkor is csak 25 leszel, de 30körül fogod a legjobban nőnek érezni magadat, és nem egészséges szerintem arra kárhoztatnod magadat, hogy kihagyd a fiatal bikákat, és egy akkor már klimaxos pasi lelkét ápolgasd. Neki kéne több eszének lenni, de persze büszke mindenki, aki 20 évesekkel jár 40es létére. Most ő használ ki úgymond, de később te fogod elhagyni, ez szinte borítékolható. Igaza van azoknak, akik azt írták ne vállalj gyereket! vagy csak majd kb 5 év múlva, ha még mindig így gondoljátok a kapcsolatotokat.
2010. szept. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, Ő 3 diplomás, még 35 évesen is tanult munka mellett, hogy úgy éljen ahogy,ha ez a fajta ember a selejt,akkor én csodálom a selejtes embereket. És attól,ha valaki nem állapodott még meg,nem illeti ilyen jelző,legalább nem vált el,és tette tönkre min 3 ember életét,mint ez manapság olyan nagy divat.
2010. szept. 19. 00:56
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmiköze ennek a mai társdalomnak !40-s.fejel én is örülnék ,ha egy 20.s cica dorombólna mellettem ,de nem tenném .Nem azért mert 30 évesen nősültem és =3 gyerek .Te most mész be a tapasztalatokba ő most jön ki mert annak ellenére ,hogy se feleség se gyerek gondolom nem te vagy az első neki.Most jelenleg mind kettőtök számára kényelmes a szitu ,de a házasság vagy kinek a együtt élés arról szol .jóban-rosszban együtt vagytok .Ha te 20-éven be tudod vállalni a legrosszabb szitukat akkor sok sikert az együttléthez .
2010. szept. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%

Nem normális. Attól, hogy a szüleid együtt vannak, még lehet apakomplexusod. Anyámnak pl. nagyon boldog házasságban éltek a szülei, anyám mégis magánál 25 évvel idősebb élettársat választott. Később ő maga is rájött, hogy azért, mert bár a szülei együtt voltak, boldogok voltak, a nagyapám nagyon elfoglalt ember volt, alig volt otthon, és így nem kapta meg tőle azt a törődést, amit kellett volna (pedig amúgy imádták egymást).


Annak a történetnek az lett a vége, hogy anyám ötvenes éveiben járó, szintén túlterhelt és munkamániás vőlegénye két hónappal az esküvő előtt szívrohamot kapott, és meghalt. Merrthogy ilyen korkülönbségnél ugye gondolni kell arra is, hogy a férfiak ma Magyarországon nem nagyon élnek tovább 65-70 évnél statisztikailag. Nos, mikor a férjed meghal, akkor te még csak negyvenes-ötvenes éveidben fogsz járni, a gyerekeitek pedig tizenévesek lesznek. Rossz ezt így látni, de attól még ez a statisztika.


Oké, te nem tudtad, hoy az illető jómódú, blablabla, de azért csak kényelmesebb egy olyan pasival lenni, aki eltart, és nem pályája elején jár (vagy még tanul), mint a kortársaid... Ne mondd azt, hogy ebben nem volt számítás.


Ez az "érettebb vagyok a koromnál" szöveg borzasztó unalmas. Nem, nem vagy érettebb a korodnál, egyszerűen imponál, hogy egy úgymond "komoly egzisztenciával rendelkező, felnőtt férfi" szemet vetett rád. Neki meg imponál, hogy lányakorabeli lánnyal mutatkozhat, mert ezzel azt bizonyítja, hogy negyvenévesen is van olyan karban, hogy meghódítson egy ártatlan kislánykát.


Igen, valójában egy álomvilágban élsz. Most minden nagyon hepi, mert szerelmes vagy, és azt gondolod, hogy a csúnya-gonosz-besavanyodott emberek csak meg akarják akadályozni a boldogságodat. Pedig lehet, hogy csak egy kicsivel többet tapasztaltak az életből, mint te. Nem biztos, hogy mindenki rosszindulatból mondja azt, hogy nem leszel hosszú távon boldog egy apádkorú emberrel.

2010. szept. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Én is tudnék ilyen példát, de akkor a házasság idején a férfi 55, a nő 35 volt, úgyhogy megvolt a 20 év.
2010. szept. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként lehet selejt, egy 5 diplomás phd-s zseni is, nem csak olyan, aki munka melletti diplomáti szed össze. Bár akinek jó valamiből az arra hajt rá, nem beszerez még párat.

Amúgy meg ha ütős a diploma minek kell belőle 3?

2010. szept. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!