Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen miért kelt nagyon korán...

Régen miért kelt nagyon korán a család, mikor nyaralni ment?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 12:34
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
95%
hajnali három óráról volt szó
2022. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
74%

Milyen 49 fokos melegben?

Regen 28 fok, az kanikula volt.

Regen Bp - Pecs, vonattal majd egy napot tartott. Csomagoltak rantott husit, zsiroskenyeret, nehogy ehenhaljanak.

Regen Nagyon keves ment tengerpartra, kulfoldre, na meg kocsi sem volt a legtobb embernek. A trabantot is csak vasarnap vezettek, mutatoba.

2022. jún. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 dregor ***** válasza:
85%

Mi amikor mentünk a Fekete tengerhez Romániába a szüleimmel kocsival, akkor is hajnal 2-3 körül indultunk, pedig mindegy volt, mert így-is úgy-is aszalódtunk a napon a ladában, bár talán a határon hamarabb átjutottunk, mint a nap közepén (közel is laktunk a határhoz).


De külföldre ha pl. valamilyen utazási irodával mész, akkor azok is mindig hajnalban indulnak, akár busszal, akár repülővel mentek. De még az osztálykirándulásoknál is jellemzően ilyen időben indultunk mindig.


Viszont 2-3 éve amikor Miskolcra mentünk a zasszonnyal nyaralni pár napra, akkor reggel 7-8 körül indultunk csak. Bár direkt hegyi útvonalat választottam, mert egyrészt nem olyan forgalmas (lassabb és sokan fosnak a keskeny utakon, mint a zasszony... :D) és látványra is sokkal szebb.

2022. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
98%
#30, pékek, eladók, benzinkutasok, dohányboltosok, egészségügyi dolgozók...
2022. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
78%
Még egy dolog: Korai indulás esetén a gyerekek (jó esetben) visszaalszanak még pár órára az autóban, és így nem az egészet veszekszik végig...
2022. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
1%

#35,

“Regrol szol a kerdes.

Regen orultek, ha csak a gyereknek volt bicaja. Nem aludtak vissza a kocsiba, hanem cipeltek oket a contain, egy napra valo zsiroskenyerrela nejlon zacskoban.

2022. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Szóval most minden szar?
2022. jún. 10. 15:27
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
#36 A „régen” elég szubjektív, én automatikusan a 80-as, 90-es évekre gondoltam, mert akkor voltam gyerek, és tényleg korán indultunk. Ebben az időben már elég elterjedt volt az autó.
2022. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!