Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen miért kelt nagyon korán...

Régen miért kelt nagyon korán a család, mikor nyaralni ment?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 12:34
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Amiért én is csak korán vagyok hajlandó menni, ha megyek nyáron valamerre kikapcsolódni: 5-6 órakor alig vannak az utakon, a Balaton felé is, parkoló helyek közül válogathatok stb .

Hidd el, egy fiatal lánynak aki nincs nagy forgalomhoz szokva annyira, ez egy jó megoldás. De családnak is

2022. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi amikor a Balaton vagy a Dunántúl felé mentünk, akkor azért, hogy ne a reggeli csúcsforgalomban kell átmennünk Pesten. Egyébként is jó, ha első nap van az embernek egy kis ideje a nyaralóhelyen kipihenni magát, felfedezni a környéket, ilyenek.
2022. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
95%
*kelljen, bocs
2022. jún. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
96%
Mi mindig is korán indultunk. Elsősorban, amikor autóval mentünk, és 8 órás az út, akkor nekünk jobban bejött az, hogy reggel 5-6 körül indulunk, és kora délután már ott vagyunk, mintsem ha estére értünk volna oda. Meg na, akkor az első nap sincs elpocsékolva. Nyilván az utazás után az ember azért fáradt valamennyire, de még is csak azért tud még valamit csinálni azon a napon, illetve mi sokszor rokonnak az apartmanjában nyaraltunk, és ott rendesen mindig kipakoltuk a cuccainkat, "berendezkedtünk", egy kicsit ugye takarítani is kellett, hogy még is csak ne legyen por, szóval ne, ezek is elvették az időt, hogy még is csak hónapokig senki sem járt abban az apartmanba, szóval azért volt tennivaló. Szóval mi ezért is indultunk korán, hogy korán odaérjünk, és az ilyesmi dolgokat már az első nap megtudjuk tenni, és a második nap már tiszta lappal induljon.
2022. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem volt autónk.

Mindig a legkorábbi vonattal indultunk, hogy oda érjünk Dunántúlra, esetleg Budapestre időben. Átszállás, stb.

Meg hát nagyon be voltam zsongva minden egyes alkalommal, idő előtt felkeltem mindig.

2022. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
96%
Mi még mindig relatív korán indulunk, max 10re szeretünk odaérni. Így már az első nap is majdhogynem teljesértékűen kihasználható.
2022. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem "régi, kihalt" szokás. Ahogy azt írták, sok szempontból praktikus korán indulni.
2022. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Régen ritka volt a légkondi az autóba, és nem akart a család megfőni.
2022. jún. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem csak régen, most is...Hétfőn hajnalban (kb.4 körül)indulunk Olaszországba- 900km-re Budapestről-délután ha minden jól megy , már fürödni szeretnénk a tengerben :-) sokan akik bírják, éjszaka v. még korábban indulnak, hogy majdnem teljes napuk legyen...Nem lenne értelme annak, hogy kényelmesen indulunk 9 körül, és este 7 mire odaérünk(jóesetben) akkor aludni mentünk első nap, semmit nem tudsz csinálni...
2022. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne későn érjenek oda ahova akartak menni.
2022. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!