Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régen miért kelt nagyon korán...

Régen miért kelt nagyon korán a család, mikor nyaralni ment?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 12:34
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Külföldre kocsival úgy időzítünk, hogy hajnalodjon mikor átérünk a határon. Nincsenek sokan, nincs meleg, és ha nagyvároson kell átmenni megússzuk a dugót,nem kell idegen helyen sötétben vezetni, és minél hamarabb ott vagyunk, annál előbb indulhat a nyaralás. Megvan a maga hangulata egy hosszú útnak.

Repülővel is az a jó, mikor még van idő strandra is menni aznap.

Belföldre nem szoktunk korán indulni, volt hogy csak vacsorára értünk a szállásra, előtte beugrottunk útközbeni meg kell nézni helyekre. Balatonra is úgy szeretek jönni menni, hogy lassan végig a parti kisutakon, elkapni a feelinget, enni valamit,beugrani 1-2 szabadstrandra gyorsat fürdeni, bámulni a partot. Odaaerünk amikor alakul.

2022. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
21%

Repülővel mai napig hajnalban megyünk, hogy már az 1. nap is ott legyünk, igaz hulla fáradtan, de akkor is szétnézni berendezkedni pihenni tökéletes. Autóval már inkább nap közepén megyünk, pont a sok ilyen hajnalozgató miatt.

Balatonra pl 11es indulásnál Pestről gyakorlatilag üres volt az út, Horvátország Zadarból utolsó előtti nap gondoltunk egyet és inkább aznap ebéd után indultunk, szintén alig voltak, az össz menetidő 2,5 órával volt rövidebb mint addig valaha (időben ez volt előbb, itt szoktunk le a hajnali indulásról)

De valószínűleg az emberek életmódja is befolyásolja, hogy érzed, én gyerekként meg akartam halni hogy 5ig legkésőbb indulunk, de én 9 körül keltem. Szüleim, nagyszüleim eleve 6 körül keltek, főleg nyáron, nekik nem okozott akkora megrázkódtatást

2022. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
80%
#22 attól is függ, Pestnek melyik részéről mész, mert igaz, hogy az M7-es tud üres lenni, de minket inkább az zavart, hogy másfél óra átmászni a baszomnagy városotokon, ami pont útban van :D nem tudom, van-e már valami normális elkerülő, régen jártam ezen az útvonalon.
2022. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Tesómék hajnali 3-kor indultak tavaly. Így már a strandon tudtak ebédelni.
2022. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért, hogy megússzuk a nagy forgalmat. Mikor mentünk pl. a Balatonra, mindig 3-kor keltünk.
2022. jún. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
3kor?
2022. jún. 6. 06:33
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hajnali 3-kor.
2022. jún. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
De az még az előző naphoz tartozik szinte.
2022. jún. 6. 06:37
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

28 dehogy tartozik, 00:00-tól már másnap van.

Van aki rendszeresen ekkor kell, hogy munkába induljon, nyáron meg van, amikor ekkor virrad

2022. jún. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Ki kel éjfélkor munkába?
2022. jún. 6. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!