Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van olyan aki...

Rajtam kívül van olyan aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés

A barátom (dél) koreai és nem tudom róla levenni a szemem. Már 4 éve együtt vagyunk és fél éve együtt lakunk. Nemsokára össze is fogunk házasodni. Egy ágyban alszunk és éjszaka ha felébredek akkor rajtamarad a szemem. Képes vagyok egész éjszaka őt nézni. Olyan jó érzés amikor hozzábújok vagy valami. Ha látom akkor mindig csak nézem. Nem tudom megállni hogy ne nézzem folyton. Van aki így viselkedik rajtam kívül?

Ez elég hülyén hangzik/látszik de nem tudtam pontosan megfogalmazni :D


2010. szept. 18. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel!Maga a boldogság őt nézni!Mindig megkérdezi,hogy mi a baj,mondom,hogy semmi,aztán mindig elpirul és mondja,hogy ne nézzem már mert zavarba jön!Ha a szemébe nézek,nem érzek mást csak szerelmet és boldogságot!Mikor alszik,mindig babusgatom,puszilom,ölelem,szagolgatom...egyszerűen imádom az illatát!De nem a parfüm miatt,hanem az ő természetes illatát érzem és olyankor össze-vissza csókolnám ahol csak lehet!Mi novemberben leszünk 3 évesek!
2010. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!