Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül van olyan aki...

Rajtam kívül van olyan aki ezt csinálja?

Figyelt kérdés

A barátom (dél) koreai és nem tudom róla levenni a szemem. Már 4 éve együtt vagyunk és fél éve együtt lakunk. Nemsokára össze is fogunk házasodni. Egy ágyban alszunk és éjszaka ha felébredek akkor rajtamarad a szemem. Képes vagyok egész éjszaka őt nézni. Olyan jó érzés amikor hozzábújok vagy valami. Ha látom akkor mindig csak nézem. Nem tudom megállni hogy ne nézzem folyton. Van aki így viselkedik rajtam kívül?

Ez elég hülyén hangzik/látszik de nem tudtam pontosan megfogalmazni :D


2010. szept. 18. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerelmes vagy :)
2010. szept. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hm... hát igen,az a helyzet,hogy mások is voltak már szerelmesek. Amúgy gratulálok!
2010. szept. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Máskor is voltam már szerelmes :D

De ez olyan más...ha a közelemben van és látom akkor nem tudom róla levenni a szemem. Még ha akarom akkor sem

2010. szept. 18. 19:56
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

De jó Neked! :)


Irigyellek, jó lenne ha én is tudnék így szeretni valakit, és ha ő is így szeretne :)

2010. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. :)

Mi 4,5 éve vagyunk együtt, van, hogy éjjel felébredek, betakargatom, ha olyan idő van, és nézem. Támaszkodok a kezemen, elérzékenyülök, és kicsordul egy könycsepp. Szívem szerint ilyenkor felkelteném és agyon szeretgetném, de nem örülne nekem. :D

Sok boldogságot, remélem ez így marad örökké! :)

2010. szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sok boldogságot nektek is :)

Én is éjszaka felébredek, nézem sokáig, megsimogatom a fejét, puszilgatni is szoktam (ő nem ébred fel az ilyenekre:D) és olyan jó érzés. Mondjuk még lehet hogy a kinézete miatt is. Mert hát tényleg sokan megnézik :D

2010. szept. 18. 20:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van. En sem tudom levenni rola a szemem. o nem annyira tipikus hu de jol nez ki. De en imadom minden porcikajat. es nem tudom nem ot nezni ha velem van. ha nincs velem akkor meg nem tudok masra gondolni. Ejjel en is csak nezem nezem nezem... es igen, ez a szerelem...
2010. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
De jó, hogy ezt leírtad ide. Már azt hittem én is,hogy bolond vagyok :D Nálam ugyanez a helyzet! :) De csak szerelmesek vagyunk asszem :) 21L
2010. szept. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is sokszor csak bámulom és csak visszanéz és mosolyog, hogy "mi baj édes?" én meg mondom hogy semmi, csak elvesztem a szemeidben :) Éjjel is nézem ha felébredek és hallgatom a szuszogását, megnyugtató, olyan édesen alszik.

(35/F, a barátnőm szintén 35, szóval eléggé kortalan dolog ez. Pedig azt hittem ilyen szerelmes csak kamaszkorban lehet az ember)

2010. szept. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem a baratnoimmel szokott ilyen lenni, hanem amikor megpillantok japan turistakat. Nezem oket, es csak mosolygok:)))))

Felreertes ne essek, nem vagyok rasszista, de ha meglatok egy tavol-keleti embert, akkor mindig ez van.

2010. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!