Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a lányom barátja?

Miért ilyen a lányom barátja?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja járnak, lányom 16 múlt, a fiú 17 éves. És az a baj, hogy nagyon önző a lányommal szemben.

Tegnap elmentek szórakozni, de megbeszéltük, hogy 1/2 10-re itthon vannak. A fiú nem szokott inni ,de tegnap részegen állított be hozzánk, ( lányom leszállt a buszról, ő nem, és tiszta ideg volt a gyerekem, hogy most hol keresse, aztán előkerült. én is paráztam, hogy mit mondjak anyjának hova tűnt a gyereke.)de nem engedtük be, inkább hazavittük mert vidéken lakik. Gyerekem tök kivolt, sírt hogy mi lesz ha baja történik stb. El nem tudom tiltani tőle,mert annál jobban ragaszkodna hozzá, de nem örülök ennek a kapcsolatnak. lányom az utolsóját is odaadná neki, ő meg van, hogy lóvéval is húzza.

Mit mondhatnék a lányomnak, amitől elgondolkozna, hogy érdemes e ezzel a fiúval lennie? szerintem jobbat érdemelne, és féltem Őt:S

Köszönöm a rendes válaszokat.


2010. szept. 18. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem, most tényleg az a baj, hogy egyszer kicsit többet ivott a kelleténél? 17 évesen? Hol élsz te, valami romantikus lovagkorban?
2010. szept. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beszélgess a lányoddal ilyenekről is, adhatsz neki ötletet, mit csináljon, amikor a fiú pl. leissza magát, ne csak parázzon meg sírjon, vegye ilyenkor kezébe az irányítást, merje a fiúnak megmondani, hogy milyen rossz volt így látni, és határozottan stb.
2010. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

egy kapcsolatban egy csalódás megment a következőtől.

látnia kell milyen egy 17 éves éretlen kamasz

hogy legközelebb ne ilyenekkel kezdjen

2010. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
igazatok van, köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 19. 18:17
 15/18 A kérdező kommentje:

Most megint alkotott a "barát"

Lányomnak nem sok barátnője van, de azért akad. Most kitalálta a barátja, hogy a lányokat szereti. és ebben az a legnagyobb baj, hogy komolyan is gondolja a dolgot! 3 napig nem beszéltek, mert a lányom megharagudott rá, de ma találkoznak megint.

Ja, és írt a lányom barátnőjének, hogy szálljon le róla! Normális? mit tegyek?

2010. szept. 23. 15:43
 16/18 anonim ***** válasza:

az a baj, ebben a korban jobban hallgatnak a barátnőkre, mint a szülőkre, mert bennük csak azt látják, hogy "ellenség", aki túlságosan félti őket, vissza fogja a tinit. a tini szerint a szülő másra nem való, csak arra, hogy pénzt adjon és kaját. tisztelet a kivételnek

ennek ellenére, hogy nem kedveled a srácot, nagyon rendes volt tőletek, hogy hazavittétek. bár én sem engedtem volna be hulla részegen a házamba, hogy mindent összeokádjon nekem.

21/L

2010. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
értem, hogy én vagyok az "ellenség" de hogyan tudnék úgy fogalmazni neki, hogy ne bántsam meg és kinyíljon a szeme? köszönöm a választ:D
2010. szept. 23. 18:32
 18/18 anonim ***** válasza:
ha finoman utalsz rá, ha rávezeted és gyakran beszélsz róla, lehet előbb utóbb maga is belátja..
2010. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!