Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszik a lányom barátja....

Nem tetszik a lányom barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem sok beleszólásom van...de véleményem nekem is van. A lányom 17 éves és lassan fél éve van egy barátja aki 21 éves. Ha ránézek arra a fiúra kiráz a hideg. Nem tudom őt elviselni. Azt mondták nekem, hogy börtönben is volt...én nem tudtam pontosan így nem is szóltam mert ezek előtt nem ismertem, de azóta kiderült, hogy tényleg. De tényleg eléggé úgy néz ki, és olyan még a viselkedése is. A másik lányom szerint úgy néz ki mint egy gengszter és az is. Nem szeretnék senkit megbántani de szerintem nem lesz jó vége. Mit tegyek?
2010. szept. 2. 20:43
 1/8 anonim válasza:
100%
Várj. Ne tilts, mert az csak olaj a tűzre. Hidd el, ha szeretsz és figyelsz, és ott vagy a lányod mellett, sokkal többet érsz, mintha ellenségeskednél. Bízz abban, hogy a nevelésed és az értékeid megmutatják a lányodnak, mit kell tegyen, ha rosszul választott. Bízz magadban és bízz benne!
2010. szept. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval...
2010. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen az előző nagyon jól írja. Erősítsd meg a lányodban, hogy rád mindig számíthat.Ebben a korban sajnos a lányoknak a rosszfiúk tetszenek.
2010. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hét, ha 17 éves a lányod, akkor nem túl valószínű, hogy ez a srác neki a "nagy Ő", légy türelmes. Valószínűleg észhez fog térni...csak légy ott mellette. Hidd el, ha ellenségeskedsz csak a fiú malmára hajtod a vizet..és olyan rossz kapcsolat alakulhat ki a lányod és te közted, mit évek alatt tudtok helyre hozni. Ennyit biztos nem ér a srác. Állj a lányod mellé, mond neki, hogy támogatod...Nem kell "szeretned" a fiút, csak némán viseld el. Ezzel tehetsz a legjobbat.

Sok sikert!

2010. szept. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Világosítsd fel a nemi bajokról!
2010. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mellelseg ha ez a srác valóban ilyen rosszfiú, akkor képtelen lesz elviselni a harmóniát!


Mutasd meg hogy mennyire kedves tudsz lenni hozzá, valószínűsítem, hogy nem ehhez van szokva, és majd rosszul fog reagálni, a lányod meg majd meglátja ebből az igazi arcát !


Ez működik hidd el!

2010. szept. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

És azt tudod hogy miért is ült?Tudod csak azért mert nem kéne csak kinézet és az alapján elítélni valakit mert ült!Tudod páromra is azt mondják hogy egy gengszter,mert úgy néz ki (kopasz kigyúrt rossz arcú) meg nem is épp gyárba dolgozik,de egybe biztos vagyok hogy a családját sose tudná bántani és bármit megtenne értük és értem!A barátai is hiába sittesek meg olyanok amilyenek de hidd el ezek az emberek sokszor ezerszer jobbak a szeretteikhez mint mások!És nem utolsó sorba nekem például biztonság érzetem is van mellette!Hú még sok mindent tudnék írni!Ja és ha ilyen piti bolti lopásért vagy drog árulásért ült vagy hasonlók akkor bocs!Akkor már én se viselném el a helyedbe!

24/L

2010. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom, hogy miért ült és nem a kinézete. Csak az egész gyerek fura. Már a jelenléte is olyan. Nem mondtam még a páromnak sem. És próbálom nem kimutatni.
2010. szept. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!