Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok halni. Help!?

Meg akarok halni. Help!?

Figyelt kérdés
a szüleim minden nap vitáznak,mindenért én vagyok a hibás,a tesóm is utál,akármit csinálok,az nem jó,tiszta depis vagyok,vagdosom magam a kezemen is meg a lábamon is,és néha cigi meg pia. de nem vok részeg meg semmi. többek között azis bánt,hogy tegnap lenyúltak tőlem több mint 4000 ft-ot,és h szabályzóm van,két éve van fent,és alig húzott vmit,fáj az egész fogam,szégyellem is,mert ha egy jó kép van v vmi,akkor meg csúnya a fogam. az anyagi helyzetünk sem olyan jó,mert anyámnak két éve megszűnt a munkája,most van neki,de ott 120 000 körül keresett,itt meg 60. -.-" pénzem sincs,és nagyon kívánom az édességet,anyám nagyon ritkán süt,de akkor is sósat,soha nem megyünk sehova,anyám mindig takarít meg minden,most is füvet nyír,nemhogy velem lenne vhol,meg apám is elment,csak úgy vagyok.
2010. szept. 18. 11:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Így van!!! Szedd össze magad! Ahelyett,hogy magadat sajnáltatod, amikor semmi bajod, próbálj meg felnőni és segíteni a háztartásban!
2010. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ó, kicsim, meghalni sem olyan egyszerű. Ha én most leírnám Neked több oldalon keresztül, hogy én miért próbáltam meg, rájönnél, hogy a te problémád szinte nem is probléma. Persze nekem nem sikerült, az életet -hidd el- nem olyan könnyű eldobni magadtól, főleg ilyen csip-csup ügyek miatt meg egyszerűen nevetséges.

Várnak még rád jó dolgok az életben, hidd el.

2010. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Potyognak a könnyeim... anyuci csak sós sütit süt, és füvet nyír, ahelyett, hogy veled foglalkozna... és még pénzed sincs.. (15 évesen i a fenének) pengére, piára és cigire azért telik, te semminek nem tudsz örülni?
2010. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!