Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Meg akarok halni?!

Mit tegyek? Meg akarok halni?!

Figyelt kérdés

a szüleim cserbenhagynak,nincsenek barátaim és hiányzik az elhunyt ikertesóm...igaz h azelőtt hallt meg h megszületett de hiányzik....(

úgy érzem velem van,de nem tudom megölelni és úgy érzem h egy darabot szakítottak ki belőlem...:(

a szüleim elváltak...apámnak új felesége van...

anyám meg...csak a pénz érdekli...azért van velem h megkapja a gyerektartást...:( nem akarok élni! :(


2011. júl. 24. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? elköltözhetnél.. ha nem teheted meg, akkor az öngyilkosság eszedbe ne jusson, hü.lyeség. nekem is volt egy ilyen időszakom, de más miatt. h h anyukádat csak a pénz érdekli? biztos téged is szeret, csak túlreagálod, nem?
2011. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Milyen idős vagy?

Miért nincsenek barátaid? Nem is voltak, vagy csak most elutaztak? Iskolába jársz, hanyadikos vagy?

Fiú vagy, esetleg lány?

2011. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
fu bakker :\\ Hát átérzem a helyzeted énis a szüleim miatt lettem depreszsiós tudtam is magamról, öngyilkos is akartam lenni. Néha még most is előjön. Először is írjál naplót nekem az sokat segített de jól dugd el mert az én anyám megtalálta és azért is ordibált velem egész nap hogy miket merészelek róla leírni. Engem az vigasztal hogy amint függetlenedhetek tőlük úgy igazítom az életemet ahogy akarom, jövőre a tanulásra is igen rá fogok állni mert szeretnék megállni a magam lábán. Szerintem húzd ki azt az időszakot amíg a szüleidtől függsz :\ mellesleg hány éves vagy?
2011. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
az élet sz@ar elkel fogadni vannak roh.adék szülök de elkel viselni bírd ki próbálj barátkozni valakikkel a szüleiddel meg nefoglalkoz.légy erős és bírd ki:)lehet egyszer még te váltod meg a világot :D
2011. júl. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted. Én is el akartam dobni az életem, de végül nem tettem. Soha, de soha ne add fel, harcolnod kell! Leszel te még boldog! Eljön még a te időd, néha úgy érzed, hogy már nem tudsz felállni, hogy ennél nem lehet rosszabb, de hidd el, rendbe fog jönni minden, csak légy erős! Higgy magadban!
2011. júl. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Argloss ***** válasza:
Van hol laknod, tudsz fürdeni, van áram, internetezni is tudsz. Minden nap tudsz enni... Lehet, hogy érzelmileg nem azt kapod amit akarsz, de ezzel nem lehet mit kezdeni. Te sem vagy tökéletes, nem véletlen, hogy nincsenek barátaid. Te nem tartasz annak senkit. Viselkedj értelmesen és tegyél is valamit azért, hogy szeressenek... Hisztizéstől nem lesz jobb...
2011. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
38%
Inkább örülnél neki, h nincs halálos betegséged, nem vagy vak, süket, néma, púpos, nem éhezel, stb. Sajnáltatni magad a legkönnyebb.
2011. júl. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Dehogy akarsz meghalni, csak padlón vagy, és kell valaki, aki felrángat onnan, amíg meg nem tanulsz magadtól felkelni. Lehet ez akár egy pszichológus, akár egy barátod, akár bárki, akiről elhiszed, hogy meg tudja tenni.

Azt elhiszem, és megértem, hogy padlón vagy, mert nincs könnyű életed, de hidd el, nem te vagy az egyetlen! Gondolj azokra, akiket vernek, megaláznak, terrorizálnak a családban, gondolj a rengeteg éhező gyerekre Afrikában... Mindjárt nem látod olyan rossznak a helyzeted.

A kamaszkorral jár, hogy időként padlóra kerülsz (hadd tippeljek, 16 vagy), a kamaszkor célja, hogy megtanulj felkelni onnan, a saját erődből.

2011. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

15/L

azért nincsenek barátaim amm mert még az oviban is félrevonultam a többiektől(ekkor váltak el a szüleim,6 voltam,azért mert ugy éreztem ők mindent megkapnak és h ők boldogok lehetnek mert van családjuk meg testvérük...de nekem nincs...

egyik nap kimentem a kertbe és elsírtam magam...anyám látta rajtam h el vagyok keseredve nem jött utánam...:(

meg elment kocsmázni amikor 12 voltam és vihar volt KIRÖHÖGÖTT amikor mondtam neki h jöjjön haza mert félek

azt mondta majd ha eláll az elő-nem is esett...

ezt onnan tudom h apámnak elmondták...

2011. júl. 24. 17:46
 10/19 Keeper ***** válasza:
Költözz apukádhoz!!! :)
2011. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!