Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok halni. Help!?

Meg akarok halni. Help!?

Figyelt kérdés
a szüleim minden nap vitáznak,mindenért én vagyok a hibás,a tesóm is utál,akármit csinálok,az nem jó,tiszta depis vagyok,vagdosom magam a kezemen is meg a lábamon is,és néha cigi meg pia. de nem vok részeg meg semmi. többek között azis bánt,hogy tegnap lenyúltak tőlem több mint 4000 ft-ot,és h szabályzóm van,két éve van fent,és alig húzott vmit,fáj az egész fogam,szégyellem is,mert ha egy jó kép van v vmi,akkor meg csúnya a fogam. az anyagi helyzetünk sem olyan jó,mert anyámnak két éve megszűnt a munkája,most van neki,de ott 120 000 körül keresett,itt meg 60. -.-" pénzem sincs,és nagyon kívánom az édességet,anyám nagyon ritkán süt,de akkor is sósat,soha nem megyünk sehova,anyám mindig takarít meg minden,most is füvet nyír,nemhogy velem lenne vhol,meg apám is elment,csak úgy vagyok.
2010. szept. 18. 11:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
első vagyok: utolsónak tökéletesen igaza van.
2010. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Látom elég sok "támogatód" van.

"Sajnos" így van, ha segítesz anyudnak akkor több ideje jut rád.

És ha megmondanád, hogy csináljon vmi édeset?


Vagy: Süss magadnak! van egy tök jó receptem, háztartási keksz, tejföl és porcukor. Ennyi kell hozzá. Ha érdekel, írj privit.


Kitartás, és nekem ne mondj ilyen butaságokat!

Tudom, h nehéz, hisz én is azt érzem, hogy senkinek nem mondhatok semmit.

Nem így van, de ezt érzem!

2010. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A vagdosást hagyd abba,hogyan fogsz kinézni.Így se vagy egy matyó hímzés,még csak jobban elcsúfítod magad.Szóval olyan depi vagy,hogy mindjárt öngyi leszel.15 évesen már megértél a halálra.Fingod nincs az életről.A szerelem hiányzik neked,és a társaság.Ha nem tudod megszerezni ezt a kettőt,akkor se kell kétségbeesni,mert nem maradsz örökké ilyen kisegér.

Már csak 3 év,és belépsz a felnőttek táborába,és akkor könnyebb lesz.Bírd ki valahogy addig.

Te vagy az édesség,csak még nem tudsz róla,de találkozni fogsz egy fiúval aki ezt bebizonyítja neked.

2010. szept. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
100%

Ilyen problémákkal a tinédzserek elég nagy százaléka küzd szerintem, senkinek sem tökéletes az élete. Sajnos Magyarországon a legtöbb embernek sz@r az anyagi helyzete. Szerintem egyáltalán nem olyan rossz az életed, mint ahogy gondolod.

A szüleim elváltak, mi maradtunk a házban szóval apám nem fizet gyerektartást, anyu 120 ezret keres, viszont van egy kölcsönünk aminek a havi részletére elmegy szinte a fizetése fele. 2 éve nem, hogy édességre de még ruhára sem telik, magunknak vesszük meg abból amit nyáron keresünk.

Én is vagdostam magam de nem emiatt, hanem mert pánikbeteg vagyok és sajnos olyan súlyos volt a helyzet hogy suliba sem tudtam járni, mert a kisebb stresszhelyzetekben is pánikrohamom volt. Azóta is magántanulóként végzem a sulit.

1 éve kezelnek úgynevezett Kevert szorongásos-depresszív zavarral. Gyógyszereken élek.

Tudom, hogy úgy érzed anyud nem szeret, pedig csak rengeteg gondja van és állandóan azon agyal, hogy hogyan oldja meg őket.

Amúgy mi megszoktunk eggyezni, hogyha elmosogatok, vagy pl lenyírom a füvet, akkor azt az időt amit ezzel töltene, velem tölti és mondjuk megnézünk egy filmet vagy beszélgetünk. De úgyis lehet, hogy együtt gyorsan kitakarítotok még délelőtt aztán az egész délután a tiétek.

Ne anyudat hibáztasd mindenért, neki sem könnyű. Keresd a társaságát, legyél felé nyitottabb.

Mindenkinek vannak nehéz időszakai, túl kell vészelni valahogy.

Nagyon akarom hinni, hogy jobb lesz majd egyszer minden. :)

18/L

2010. szept. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

szia. nyugi. Ez semmi. az én helyzetem ennél 1000x rosszabb. Kezdjük ott, hogy a legjobb barátnőmmel örökre összevesztünk. Aztán anyuék már 3-4 éve veszekszenek.Pl.: apunak 3 éve nincs munkája, anyu meg havona 40 ezret keres. Mos el is válak. Aputol vagy 3 városnyira vagyunk. Csak hétvégenként vagyunk nálla. Pont 8-ban kerültem át másik suliba. Nem a saját osztályommal ballaghatok le, hanem idegenekkel. Anyu is tisztára kivan, apu is és a tesóm is. Ha anyunál vok akk tesómban is és anyuban is én tartom a lelket. Ha apunál vagyok akk meg benne.Ha az egyiknél vok akk azon aggódok, hogy a másik vajon mit csinálhat. Nem tudod szerinem mien az, hogyha arra kell apukádhoz haza jönni, hogy ivott és betörtek. De én úgymond rendbe hoztam. Aztán az egész város faggatózik, hogy mivan már velünk. A barátom elhagyott egy baromi kis dolog miat. És még egy csomó mindent sorolhatnék...ja és apu a válás miatt is engem hibáztat.


Tanácsom meg az, hogy ne hagyd magad inni, cigizni meg ilyenek. Nem jó. Talpra kell álnod! Beszélj a szüleiddel, hogy ez így nagyon nem jó. Ha nem hallgatnak meg, akkor kiabálj rájuk. ( én is ez tettem ) Egyik este üljetek le az egész családoddal és beszéljetek. Ne szurkáld vagy mit tom én mit csinálsz magaddal, de ne csináld! Figyelj! A szüleid amit csinálnak és ami apukád és anyukád nem tud megoldani amiatt meg ne te szenvedj. Amúgy ha valakivel beszélgetni akarsz akkor nyugodtan írj nekem erre a címre: ancsikah01@freemail.hu :)

2010. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Na igen.

Akkor írj egy listát,hogy mi az amit te szeretnél,meg mellé egy másikat,,hogy mi az,amit Te adsz a szüleidnek,testvéreidnek.Aztán meg is beszélhetitek,amiket összeírtál.

2010. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

ja, 60 ezet az nagyonkevés.

ha a anyukádnak kevés ideje van rád, akkor segíts neki, és akkor több lesz.

1 év múlva meg 16 leszel, akkor már mehetsz majd diákmunkára, és tudsz majd venni magadnak édességet.

vagy akár most is süthetnél, van sok recept a neten, lhet örülnének is neki otthon.

2010. szept. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

segíts anyukádnak,úgy többet lehetnétek együtt és süthetnél te is süteményt.nem olyan nehéz dolog.

nézz körül a világban,hogy mennyi szörnyűség van,a te problémáid ehez képest bolha méretűek.

2010. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkos akarnál lenni, akkor nem ide írogatnál, hanem fognád magad és keresnél egy jó gyors intercity-t.
2010. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne akarj meghalni! Ne magadban tegyél kárt azért, mert valaki bántott érzelmileg, csak még rosszabb lenne!


Nagyon sok szép dolog van az életben és aki keresi az meg is találja a boldogságát, hidd el nekem :)


Én is nagyon sokszor vagyok sz_r lelkiállapotban, de tudom, hogy majd egyszer ez változni fog!


Tanulj jól, barátkozz korod beliekkel! A testvérek meg mindig féltékenykednek a másikra....


de SOHA NE ADD FEL!

2010. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!